25 lat był dyrektorem. Adam Czerwiński przeszedł na emeryturę

Po 46 latach pracy przeszedł na emeryturę Adam Czerwiński – dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. Jednostkę tę stworzył od podstaw i kierował nią od 1999 r. W miniony piątek starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wraz z Zarządem Powiatu oraz przewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec podziękowali dyrektorowi za wieloletnią pracę.

Serdecznie dziękuję za długoletnią pracę i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Wysiłek, który wkładał Pan w realizację codziennych zadań, kierowanie tak dużą jednostką oraz poświęcenie i zaangażowanie w działalność służbową zasługują na uznanie i szacunek – podkreślił starosta Marek Kwiatkowski. – Życzę, aby odpoczynek na emeryturze był dla Pana aktywnym czasem spełniania marzeń, a także realizacji zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu. Życzę również, by kolejne dni upływały w szczęściu, radości i dobrym zdrowiu.

Adam Czerwiński przypomniał, że po utworzeniu PZD, fundusze na utrzymanie 500 km dróg i 174 mostów w Powiecie wyniosły 6,5 mln zł. Z upływem lat środki na ten cel stale udawało się zwiększać, a w tym roku sięgają one aż 100 mln zł.

Fot. Paweł Szeliga

Skip to content