Fakro przekazało kocyki najmłodszym pacjentom sądeckiego szpitala

fot. Fakro

Nowosądecka firma FAKRO przekazała ciepłe, polarowe kocyki na oddział Otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Skorzystają z nich najmłodsi pacjenci. Prezent został przekazany w ramach akcji „FAKRO- otulamy ciepłem na święta”.

To nie jedyne wsparcie ze strony Fakro dla lokalnej społeczności. Firma sponsoruje wiele lokalnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i społecznych, pamięta o placówkach zaangażowanych w rozwój regionu oraz tych, które zapewniają bezpieczeństwo naszym mieszkańcom.

To także nie jedyna darowizna na rzecz szpitala w Nowym Sączu. Wcześniej FAKRO przekazało markizy, które chronią przed nadmiernym nagrzaniem maluchy przebywające na oddziale pediatrii oraz pacjentów otolaryngologii.

-„Akcja „FAKRO- otula ciepłem na święta” to jedna z wielu inicjatyw podjętych przez naszą organizację i pracowników w tym świątecznym czasie. Zorganizowaliśmy także dwa kiermasze świąteczne, z których dochód przeznaczyliśmy na leczenie Wikusi Wróbel oraz podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja z Nowego Sącza” – komentuje Bożena Damasiewicz, Dyrektor ds. Administracyjno-Organizacyjnych, koordynująca działania CSR’owe w FAKRO.


Za przekazane dary dziękował też lek. Tadeusz Bielak – kierujący Oddziałem Otolaryngologii

-„Dziękujemy za ten gest, z pewnością kocyki przydadzą się na oddziale i otulą ciepłem naszych najmłodszych pacjentów nie tylko od święta.

Skip to content