Nie żyje Ryszard Poradowski. Był wiceprzewodniczącym Rady Powiatu

Dziś (6 czerwca) w wieku 66 lat, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Ryszard Poradowski.

Ryszard Poradowski był wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego a także

Wieloletnim Radnym Gminy Nawojowa, a w latach 1998-2002 i od 2006 roku Radnym Rady Powiatu Nowosądeckiego. W Powicie Nowosądeckim pełnił m.in. funkcje: Przewodniczącego Komisji Edukacji i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego, Członka Zarządu Powiatu Nowosądeckiego IV kadencji, Wiceprzewodniczącego Komisji Budżetowej V kadencji, Członka Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.
Obecnie oprócz funkcji wiceprzewodniczącego był też Członkiem Komisji Budżetowej RPN, Komisji Edukacji RPN, Członkiem Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego oraz Członkiem Kapituły odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej”.

Od początku kariery zawodowej związany był z oświatą. Był nauczycielem a później dyrektorem Szkoły Podstawowej w Łabowej, współzałożycielem zespołu „Nawojowiacy” (przez ponad 10 lat był członkiem kapeli, a przez 3 lata jej kierownikiem), Stowarzyszenia Tradycja i Przyszłość we Frycowej (przez 5 lat był prezesem Stowarzyszenia), Ochotniczej Straży Pożarnej w Nawojowej (pełnił funkcję wiceprezesa). Członkiem Gminnej Orkiestry Dętej w Nawojowej i Łabowskiego Stowarzyszenia Oświatowego w Łabowej.  

Skip to content