Jesienny Festiwal Teatralny. Do wygrania kolejne zaproszenia

Zwycięzcą ostatniego konkursu Naszej Telewizji Sądeckiej został Pan Wojciech. Gratulujemy.

Mamy nadzieję, że spektakl się podobał.

I już dziś zachęcamy naszych Widzów i Internautów do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na wyjątkowe spektakle:

  • „Porwanie” Wydziału Produkcji Artystycznych z Warszawy, który obędzie się w najbliższy piątek 7.10.2022
  • „Życie: Trzy wersje” Agencji Artystycznej C.D.N. z Krakowa, który zobaczymy już w sobotę 8 października.

A aby wziąć udział w zabawie wystarczy udostępnić ten post, polubić stronę Jesiennego Festiwalu Teatralnego na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie „po raz który Jesienny Festiwal Teatralny odbywa się w Starym Sączu?” i przesłać je do nas mailem.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (7.10.2022) do godziny 9.00 a spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców.

Już teraz natomiast zachęcamy do przeczytania krótkiej informacji na temat spektakli.

PORWANIE” 

Autor: Fran Nortes

Reżyseria: Artur BARCIŚ

Obsada: Katarzyna UCHERSKA, Artur BARCIŚ, Antoni PAWLICKI, Damian KULEC, Piotr GRABOWSKI / Marcin PERCHUĆ

„Porwanie” to komedia kryminalna o bohaterze, którzy w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów. Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny. Może wtedy dopuścić się zupełnie nierozsądnych czynów. Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych sposobów – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację! Jak łatwo się domyślić, nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek. Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji – to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu! 

Uwaga! Podczas spektaklu są wykorzystywane efekty pirotechniczne.

ŻYCIE: TRZY WERSJE” 

Autorka: Yasmina Reza

Reżyseria: Jerzy SCHEJBAL

Obsada: Natasza LEŚNIAK, Katarzyna PAKOSIŃSKA, Piotr LIGIENZA, Jerzy SCHEJBAL

Życie. Każdy ma jedno i chce je uczynić szczęśliwym, niepowtarzalnym, spełnionym. Ale gdyby nawet bardzo się starał, to przypadek, zwykła pomyłka, jedno niefortunne słowo mogą zmienić jego bieg nieodwracalnie. To właśnie możemy prześledzić podczas przedstawienia „Życie: trzy wersje”. I jak zawsze w tekstach Yasminy Rezy wszystko jest dowcipne, inteligentne, pozornie nieskomplikowane. Tylko pozornie…

Dzwonek do drzwi Soni (Natasza Leśniak) i Henryka (Piotr Ligienza). Za drzwiami Inez (Katarzyna Pakosińska) i Hubert (Jerzy Schejbal), którzy przyszli z wizytą. O jeden dzień za wcześnie… Trzeba ich zaprosić do środka, pomimo rozkrzyczanego syna i pustej lodówki, od Huberta bowiem zależy naukowa kariera Henryka. Jak się skończy ten wieczór? Wersje są trzy i tylko na pozór bardzo do siebie podobne…

źródło: Jesienny Festiwal Teatralny

Skip to content