Już jutro utrudnienia w ruchu. Ruszy remont Węgierskiej, zamkną Nawojowską i ważne skrzyżowanie

Już jutro 22 czerwca o godzinie 8.00 zostanie zamknięte dla ruchu skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką. Zostanie wykonane korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, stabilizacja, podbudowa z kruszywa i podbudowa bitumiczna oraz studnia ściekowa i przełożenie sieci.

Zamknięty też będzie 600 metrowy odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy 29 Listopada). Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul. 29 Listopada będzie możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada. Natomiast do tych zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej, od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej będzie można dojechać od strony Al. Piłsudskiego.

Objazy:

Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.

Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica – Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej – ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.

Kolejnych utrudnień można się spodziewać na ulicy Węgierskiej łączącej Nowy Sącz ze Starym Sączem.

źródło: MZD w Nowym Sączu

Kolejnych utrudnień można się spodziewać na ulicy Węgierskiej łączącej Nowy Sącz ze Starym Sączem. Rozpoczną się tu roboty związane z przebudową odcinka ul. Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry. W ramach robót przebudowany zostanie odcinek jezdni wraz z chodnikami po obydwu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętne do stacji paliw.

źródło: MZD w Nowym Sączu

W celu minimalizacji utrudnień ruch pojazdów zostanie utrzymany. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do znaków drogowych.

Skip to content