Radni po raz kolejny nie zgodzili się na sprzedaż działek u zbiegu ulic Nawojowskiej i Limanowskiego

To już kolejne podejście do sprzedaży przez miasto dwóch działek, znajdujących sie u zbiegu ulic Limanowskiego i Nawojowskiej. Po tym, jak we wrześniu ubiegłego roku, nie udało się przekonać do ich sprzedaży większości radnych, sprawa powróciła ponownie podczas ubiegłotygodniowych obrad.

Przypomnijmy, chodzi o niespełna 8 arów terenu nie objętego planem miejscowym. Kiedy jeszcze we wrześniu toczyła się na ten temat dyskusja, padały argumenty, że najpierw należy rozpocząć planowaną przebudowę znajdującego się tam skrzyżowania a dopiero potem decydować się na sprzedaż.

Procedowanie nad projektem przebiegło nadzwyczaj sprawnie, szybko i bez żadnej dyskusji. Za było 11 radnych, 11 było przeciw. W głosowaniu nie wziął udziału radny Andrzej Pancerz.

Co ciekawe, razem z radnymi klubu PiS WNS, na „nie” zagłosowało dwóch radnych Koalicji Obywatelskiej – Grzegorz Fecko, który od początku sprzeciwiał się sprzedaży oraz radny Józef Hojnor, który jeszcze we wrześniu głosował „za” i przekonywał, że zbycie tego gruntu przyniesie miastu korzyść.

Skip to content