Kibicom puszczają nerwy? Banerowa akcja w Nowym Sączu

W kilku miejscach Nowego Sącza można zobaczyć banery nawiązujące do decyzji władz miasta unieważniającej przetarg na wykonanie stadionu przy ulicy Kilińskiego.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić – autorami “banerowej akcji” są kibice MKS Sandecja. Takim sposobem próbują wyrazić swoje niezadowolenie z powodu przedłużającego się procesu związanego z budową obiektu.

Przypomnijmy, pierwszy przetarg na wykonanie inwestycji miał miejsce w 2017 roku (po awansie Sandecji do Ekstraklasy). Ówczesny prezydent Ryszard Nowak obiecywał, że obiekt powstanie w ciągu najbliższego roku. Tak się jednak nie stało. Przetarg unieważniono, ponieważ najtańsza oferta opiewała na sumę 60 milionów złotych. Miasto przeznaczyło na ten cel o 10 milionów mniej.

Do bliźniaczej niemal sytuacji doszło ostatnio. Po ciągnącym się 7 miesięcy przetargu i wykluczeniu z niego dwóch firm (decyzja KIO uznająca odwołania oferentów) okazało się, że budowa stadionu będzie kosztować ponad 60 milionów zł. Władze miasta podjęły więc decyzję o unieważnieniu postępowania, ponieważ ta suma była większa od zaplanowanej.

 1. HANDZEL OKŁAMAŁ KIBICÓW SANDECJI NOWY SĄCZ, PO TO BY ZDOBYĆ WŁADZĘ !!!
  OBIECYWAŁ ŻE WYBUDUJE W NOWYM SĄCZU EKSTRAKLASOWY STADION NA PONAD 8 TYS. MIEJSC
  TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ USUNĄĆ HANDZLA Z RATUSZA ! HANDZEL OKAZAŁ SIĘ DZIADEM BEZ PIENIĘDZY !
  STADION SPEŁNIAJĄCY NIEBAWEM WYMAGANIA 1 LIGI NA 10 TYS. MIEJSC MOŻE WYBUDOWAĆ TYLKO PREZYDENT IWONA MULARCZYK !
  BO TYLKO PANI IWONA DYSPONUJE KWOTĄ 200 MLN ZŁOTYCH ! BO TYLE KOSZTUJE PRZECIĘTNA ARENA PIŁKARSKA W 1 LIDZE !
  PATRZ BUDOWANE STADIONY ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC CZY RADOMIAKA RADOM

  1. Jest i keisyr – człowiek mający tyle wolnego czasu i tak nudne życie prywatne, że pod każdym meczem Sandecji na 90minut.pl musi wrzucić swoje wypociny.
   Człowieku boję się, że niedługo gdy otworzę lodówkę to znajdę tam Ciebie – tylko tam jeszcze Cię nie było.
   Pozdrawiam i życzę wyjścia do ludzi, nawiązania nowych kontaktów 😉

  2. Jasne i nagle wszyscy zaczną chodzić na mecze bo nowy stadion, a dzieci w innych klubach będą płaciły za uprawianie sportu jak za zboże bo miasto już będzie bez pieniędzy.Prywatny inwestor a nie każdy mieszkaniec niech zapłaci dla garstki kibiców. Czemu nie chcą – bo wiedzą że to beczka bez dna. Osobiście wolę za te pieniadze inne inwestycje

 2. Pan prezydent hadzel wstyd i chańba Nowego Sącza po prostu oszukał wszystkich ,po co było tyle obiecywać jak doskonale wiedzą że obietnice są nie do zrealizowania wstyd wstyd i dymisja dla p hadzla oto honorowe rozwiązanie dla niego…

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
7 zdarzeń drogowych w ciągu 12 godzin. Uważajcie na drogach
Skip to content