Pracownicy MPK rozpoczynają akcję protestacyjną

Na ulice miasta wyjechały dziś oflagowane flagami Solidarności autobusy MPK. Pracownicy przystąpili do akcji protestacyjnej. Na znajdujących się w pojazdach plakatach czytamy: “Załoga MPK domaga się zwrotu zabranej przez PiS WNS rekompensaty dla spółki MPK”.

Akcja jest na razie bezterminowa.

 1. A gdzie byliście związkowcy, gdy wprowadzano darmową komunikację? Gdzie? Wtedy trzeba było drzeć ryja, że zabierają wam 6 milionów.

 2. Proszę nie wprowadzać mieszkańców i pracowników w błąd. Dopóki Handzel nie przedstawi Radzie Miasta uchwały w sprawie dopłaty dla Spółki, Rada Miasta nie ma żadnego narzędzia ani ruchu , aby środki finansowe do MPK zostały przekazane. Cała inicjatywa jest po stronie Handzla, który chyba celowo wprowadza w błąd opinię publiczną i doskonale gra na emocjach pracowników i ich rodzin strasząc widmem zwolnień. Wiceprzewodniczący Kądziołka jasno oświadczył, że radni czekają na uchwałę w sprawie dopłaty dla Spółki, by ją podjąć i pieniądze przekazać. Tu trzeba zapytać, co więc powstrzymuje Prezydenta przed jej złożeniem, skoro jasna deklaracja poparcia radnych dla tego zadania padła. Zachęcam Szefa Związków Zawodowych MPK, aby sprawdził jak naprawdę wygląda procedura uchwałodawcza i nie dawał się wciągać w gierki polityczne. Pytanie, KTO w końcu blokuje przekazanie środków ????, na pewno nie Rada Miasta – wynika to z przepisów prawa. Ludzie, przejrzyjcie wreszcie na oczy komu powierzyliście urząd prezydenta w tym mieście i jakie są jego prawdziwe intencje. Kompromitacja goni kompromitację – Konflikty w spółkach, zaniedbania w Spółce NOVA,o których mówi cała Polska, fiasko i lipa z budową stadionu SANDECJI, który tak ochoczo nam obiecywał w kampanii……. to tylko ułamek jego “osiągnięć”. Dalej wierzycie jego słowom??? Ja już nie wierzę, a wierzyłem mocno. Więcej nabrać się nie dam.
  Pozdrawiam. Były sympatyk KN nie mylić z KOLALICJĄ NIEUDACZNIKÓW

 3. Oho, nawet tutaj są pisowskie trolle… Przecież te 4 mln zł dla MPK były zaplanowane w budżecie!! Przecież to Rada Miasta a dokładniej pisowcy przegłosowali w wielkim skrócie przerzucenie w/w 4 mln na Sądeckie Wodociągi! Na spółkę swoich znajomych. A teraz nagle są zdziwieni…

  1. Trzeba mieć trociny we łbie żeby krytyków Handzla sprowadzać wyłącznie do PiS-u. W tym mieście obecna władza już się przegrzała, jak ktoś tego nie widzi to jest ślepy, albo jest opłacany za komentarze przez ratusz. Tyle w temacie.

 4. OHO, REALISTA, który myśli o sobie. Za wodę płacą wszyscy mieszkańcy a za bilety w autobusach ile? Byłem sympatykiem KN bo myślałem, że zebrała się grupa ludzi co chce rozwijać Nowy Sącz. A okazało się, że to zbieranina pseudo-fachowców, ludzi którym w życiu nic nie wyszło i teraz się realizują jako specjaliści w Urzędzie Miasta.
  PS. REALISTO po tym wszystkim co zauważyłem w waszych szeregach chcę być PISOWSKIM TROLEM bo oni przynajmniej coś robią i przy następnych wyborach już nie zagłosuję na PO i pochodne partie !!!!

 5. Handzel wprowadził bezpłatne przejazdy komunikacją miejską, tym samym doprowadził do bankructwa Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu !!!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
Radni chcieli wyjaśnień w sprawie konfliktu Nova – Sądeckie Wodociągi
Skip to content