">

Fakro dziękuje pracownicom szpitala

W Dniu Kobiet firma FAKRO postanowiła podziękować wszystkim Paniom pracującym w szpitalu w Nowym Sączu. Wyrazem pamięci i wdzięczności za to, co robią w trakcie swojej pracy ma być słodki upominek.

Wiemy, że adekwatne odwdzięczenie się Paniom-Medyczkom za ich trud jest niewykonalne, ale mamy nadzieję, że smak tych ręcznie robionych czekoladek sprawi Im choć odrobinę radości. Chcielibyśmy, żeby wiedziały, że doceniamy Ich wysiłek. – mówi Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu do spraw Marketingu, firmy FAKRO.

fot: Fakro

Prawie rok temu nasze życie zmieniło swój bieg. Świat zwolnił. Niektórzy musieli zdefiniować swoje życiowe cele zupełnie od nowa. Duża część osób została zmuszona do ograniczenia swojej przestrzeni życiowej do własnych czterech kątów. I podczas gdy większość z nas chowała się przed wirusem w domowych pieleszach, każdego dnia do pracy wychodziły pielęgniarki, lekarki i inne pracownice szpitali. Nie inaczej było w Nowym Sączu.

W chwili powstawania tego tekstu liczba potwierdzonych, dobowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 oscyluje wokół kilkunastu tysięcy . Kolejna fala pandemii wydaje się rozkręcać. Slogan: „Dystans-dezynfekcja-maseczka” stale przewija się przez medialną przestrzeń. Nadzieję na zakończenie pandemii daje liczba wykonanych szczepień. Ale przed nami jeszcze długa droga, a przed Paniami pracującymi w szpitalach kolejne miesiące wytężonej pracy. Wspierajmy je, jak możemy, żebyśmy wkrótce znów mogli bez obaw wyciągać do wszystkich dłonie w geście powitania.

fot: Fakro

Skip to content