Rozmowa Dnia: Grzegorz Fecko i Michał Kądziołka

Gościem programu Rozmowa Dnia są radni Grzegorz Fecko Koalicja Obywatelska i Michał Kądziołka PiS Wybieram Nowy Sącz.

 1. Panie Fecko,
  Dobrze że PiS kończy budowę mostu w Kurowie
  Wtedy do Nowego Sącza wpłynie szerokim strumieniem inteligencja z Krakowa, Katowic i Rzeszowa
  A ludzie z niższej warstwy społecznej (zwanej tez plebsem) do których Pan należy zostaną wypchnięcia daleko na południe w stronę Cyganów na Słowacji !
  Panie Fecko,
  Nowy Sacz jest dla Pana za duży. To miasto jest dla inteligencji. Pana miejsce jest na wsi i tam Pan dokończy żywota !Już wnet !

 2. A ja naiwny myślałem, że most buduje inna firma na zlecenie GDDKiA. Teraz wiem, że jeden z najdłuższych mostów buduję PiS. Dzięki za wyjaśnienie 😉

 3. Kądziołka wszczyna kolejne awantury tym razem w Telewizji. Ludzi o tym pokroju zadufania, bufonady i cyników nie powinno się zapraszać do mediów. Ciągle mówi o sobie ja to, ja tamto. Jeszcze niedawno zakochany w PSL, jak stracili władzę to zapisał się do PIS i tam się na nim szybko wyznali i 15.X.18r, zawiesili w prawach członka,a teraz już zapisuje się do nowej grupy politycznej. Pisz wymaluj Artur Czernecki.

 4. Proszę zwrócić uwagę że rodzina radnego, który jest najbardziej aktywny w tym temacie czerpie korzyści ze spółek konkurencyjnych w stosunku do spółki komunalnej. Być może chodzi o zniszczenie konkurencji, być może chodzi o to żeby przejąć spółkę NOVA – mówił Handzel.

 5. Pan po prawej stronie, macha rękami, kłóći się jak na bazarze, ma kompleks Prezydenta, jest agresywny, przerywa wypowiedź Pani Redaktor, poziom kompromitujący?

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content