Radni pytają, prezesi spółki NOVA unikają odpowiedzi.

To kolejna już próba uzyskania wyjaśnień od zarządu spółki Nova w sprawie wyników kontroli, przeprowadzonej przez WIOŚ na składowisku odpadów. W poniedziałek radni kontynuowali obrady w sprawie miejskiej spółki. Spółka nie zgadza się z wynikami kontroli a obecni na sesji prezesi spółki nie odpowiadali na pytania, tylko za każdym razem odczytywali oświadczenie zarządu.

Bez odpowiedzi pozostały pytania dotyczące składowania odpadów poza czaszą składowiska, jaki był koszt wywiezienia ich w inne miejsce i kto za to zapłacił. Dlaczego odpady zielone znalazły się na składowisku, skoro powinny zostać poddane procesom przetworzenia i czy w związku z nieprawidłowościami stwierdzonymi przez WIOŚ, może spółce zostać cofnięte zezwolenie na składowanie śmieci.

W związku z tym, że po odczytaniu oświadczenia prezesi NOVEJ wylogowali się z sesji, obrady odłożono do 23 lutego.

Szczegóły w materiale filmowym.

  1. Pan Prezes Krzysztof Krawczyk z kulturą właściwą dla zielonego funkcjonariusza dał nam pokaz sesji rady miasta, jakie odbywały się 100 i więcej lat temu…Nawet pewnie nie ma świadomości, że naruszył dobra osobiste Pani Dyrektor, za co słono zapłaci po krótkim procesie sądowym. Gdyby to się działo naprawdę 100 lat temu, za taki eksces co najmniej dostałby po gębie, a że szlachetnie nie wygląda to i litować nie byłoby się nad kim.

  2. Zwracam się do radnych PiS z Nowego Sącza
    Jesteście zdrajcami Nowego Sącza i tchórzami !
    Pozwalacie Handzlowi budować wsiowy ministadionik na 4 tys. miejsc dla Sandecji Nowy Sącz !
    Przypomnę że w 1 lidze na takich wypierdkach grają tylko 2 drużyny. Jedna jest ze wsi Nieciecza, a druga ze wsi Niepołomice !

  3. „Kompetentni godni zaufania fachowcy”.! Cytujac klasyka: „Nie mamy pana plaszcza .I co pan nam zrobi?”.Niezalogowany „prezydent” ktory zreszta i tak nic pewnie nie wie.Alleluja i do przodu, jakos to bedzie.Nastepny kawalek chodnika wyremontujemy, trzasniemy filmik,radny Z ( z biblioteki) pochwali i tak plynie zycie w tylm… grajdolku kiedys zwanym Nowym Saczem.Stadion,ratusz,pan Kos, „inwestycje”,”inwestycje”,”inwestycje”.Powodzenia !!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content