Miasto chce zaciągnąć kredyty, których rzeczywista spłata będzie w następnej kadencji

Wielomilionowe kredyty, które chce zaciągnąć miasto, mają być spłacane dopiero w przyszłej kadencji – twierdzi radny Maciej Rogóż. Jak mówił podczas konferencji prasowej, z analizy Wieloletniej Prognozy Finansowej wynika, że największe raty kredytowe będą obciążeniem budżetu dopiero za kilka lat. Może to nie tylko zmniejszyć możliwości inwestycyjne miasta ale doprowadzić do kryzysu finansowego.

Szczegóły w materiale filmowym.

 1. Panie Radny,
  Proszę nie dopuścić do budowy przez Handzla wsiowego ministadioniku na 4. 5 tys. miejsc w Nowym Sączu !
  Na takich wsiowych ministadionikach nikt nie gra w 1 lidze, nie mówiąc o ekstraklasie piłkarskiej !
  Takie ministadioniki buduje się dzisiaj w co drugiej wsi !
  Ministadionik na 4 tys. miejsc zdegraduje Sandecje do 2 ligi, bo taki obiekt przynosi straty !
  Tylko arena wielkości około 10 tys. miejsc z pełnym zapleczem handlowo-gastronomiczno-uslugowym gwarantuje pojawienie się inwestora dla Sandecji !
  Proszę zapoznać się jakie stadiony buduje sie w 1 lidze piłkarskiej to Pan przejrzy na oczy ! Każdy budowany stadion ma pojemność około 15 tys. miejsc !
  Mieszkańcy Nowego Sącza nie będą spłacać wsiowego ministadioniku !

 2. Jak tak można się publicznie kompromitować? Nie wie i musi się zapytać Prezydenta i dlatego zwołuje Dziennikarzy i mówi, że nie wie ale się zapyta.
  To prawda nie wie nić na temat specyfiki finansów samorządu ale musi odpracować polityczny awans na stanowisko w Sokole. Czy to prawda, że tam dbając o finanse już wskazał zakup armaty?, tak armaty?, sprzęt pierwszej potrzeby ale chyba się zapyta czy ta armata potrzebna.

 3. Proszę o informację gdzie i w jakich godzinach odbyło się to spotkanie. Wypada zadać pytanie czy to nie było w Sokole gdzie pracuje i czy nie w godzinach pracy. Pan radny nam odpowie, dobrze.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
MCK Sokół i Biblioteka Publiczna odwołują wszystkie imprezy
Skip to content