Festiwal Biegowy „Dwa Beskidy” startuje już dziś

𝐂𝐳𝐰𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐄𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐣𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐰𝐚𝐥𝐮 𝐁𝐢𝐞𝐠𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 „𝐃𝐰𝐚 𝐁𝐞𝐬𝐤𝐢𝐝𝐲” 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐮𝐣𝐞 𝐣𝐮𝐳̇ 𝐝𝐳𝐢𝐬́!

W związku z tym publikujemy najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia:

𝐁𝐢𝐮𝐫𝐨 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐨́𝐰 zlokalizowane jest w Pijalni Głównej – Aleja Nowotarskiego 9/4 w Krynicy-Zdroju. Czynne będzie w godzinach:

• od 15:00-23:00 w piątek,

• od 06:00-18:00 w sobotę,

• od 07:00-12:00 w niedzielę.

𝐃𝐞𝐩𝐨𝐳𝐲𝐭 / 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐩𝐚𝐤:

• Organizatorzy proszą o zdawanie depozytu w godzinach pracy biura zawodów lub bezpośrednio przed startem a także zdawanie przepaku w biurze zawodów w piątek maksymalnie do godziny 23:00.

𝐒𝐭𝐫𝐞𝐟𝐚 𝐩ł𝐚𝐭𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐤𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Najbliżej zlokalizowane parkingi znajdują się przy ulicy Ebersa oraz przy ulicy Tadeusza Kościuszki, Zdrojowej i Kraszewskiego.

Festiwal Biegowy to także oferta dla rodzin. To z myślą o nich przygotowano bieg o puchar Lamy Belamy podczas Europejskiego Festiwalu Biegowego- Dwa Beskidy. Do drużyny rodzinnej może zapisać się minimum 3 zawodników i zawodniczek. Zgłoszenia rodzin dokonuje kapitan w biurze zawodów, podając numery startowe oraz imiona i nazwiska reprezentantów wchodzących w skład drużyny/rodziny.

• Nagroda: Najszybsza drużyna rodzinna otrzyma voucher podarunkowy na weekendowy pobyt w Belmonte Hotel Krynica-Zdrój😍

Festiwalowi Biegowemu „𝐃𝐰𝐚 𝐁𝐞𝐬𝐤𝐢𝐝𝐲” towarzyszy też specjalny konkurs 𝐩𝐭. „𝐌𝐚ł𝐨𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐓𝐮 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐳𝐞 𝐒𝐢𝐞̨ 𝐁𝐢𝐞𝐠𝐚”! A żeby wziąć udział w konkursie należy:

-udzielić pisemnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, na specjalnie przygotowanych drukach w biurze zawodów w Pijalni Głównej w terminie od 28.06.2024 r. (od momentu otwarcia biura zawodów- godzina 15:00) do 30.06.2024r. do godz. 12:00 czasu polskiego;

-ukończyć przynajmniej jeden festiwalowy dystans (Krynicka Setka, Aria Kiepury, Powrót Nikifora-Belmonte Piękna Góra, Słotwiny Arena, Małopolska Dycha, Piątka Małopolska, Słotwiny Arena Junior),

-𝒐𝒔𝒐𝒃𝒊𝒔́𝒄𝒊𝒆 𝒘𝒛𝒊𝒂̨𝒄́ 𝒖𝒅𝒛𝒊𝒂ł 𝒘 𝑪𝒆𝒓𝒆𝒎𝒐𝒏𝒊𝒊 𝒁𝒂𝒌𝒐𝒏́𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒁𝒂𝒘𝒐𝒅𝒐́𝒘 w dniu 30.06.2024r. o godzinie 13:00.

S𝐳𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨́ł𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐥𝐚𝐧 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚, informacje na temat dodatkowych atrakcji a także Strefa Kibica są dostępne na stronie

https://europejskifestiwalbiegowy.pl/program-zawodow

PROGRAM ZAWODÓW

Skip to content