EKO Dzień Dziecka czyli rodzinne święto w FAKRO

W minioną sobotę sądecką firmę FAKRO odwiedziły tłumy. Na terenie firmy pracownicy wraz ze swoimi rodzinami świętowali EKO- Dzień Dziecka z FAKRO. Przez cały dzień, od rana do wieczora, firmę odwiedziło aż 700 osób.

Święto Rodziny obfitowało w liczne atrakcje. Podczas pobytu dzieci zwiedziły firmę, poruszając się elektrycznymi meleksami, dzięki czemu miały okazję zobaczyć, gdzie pracują ich rodzice. Ponadto dla małych gości przygotowano kilka stref z atrakcjami.

Całej imprezie przyświecały idee związane z ochroną naszej planety i poszanowaniem środowiska naturalnego. Podczas wydarzenia – FAKRO, jako zrównoważona i zielona firma, przeprowadziło zbiórkę zużytych baterii, które następnie zostaną poddane recyklingowi. W strefie EKO- warsztatów dzieci wykonywały domki dla owadów oraz eko- instrumenty.

Uczestniczyły w animacjach, zabawach i konkursach. Mogły porozmawiać na żywo z Łukaszem Grabowskim, wielokrotnym kartingowym mistrzem Polski oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w jego gokarcie. Chętnie odwiedzały stoisko Partnera FAKRO – Wyższej Szkoły Biznesu w Nowy Sączu, na którym mogły przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie nie zabrakło dmuchańców dla najmłodszych i dmuchanej ścianki wspinaczkowej. Dodatkowo dzieci mogły skorzystać z drewnianych gier logicznych.

Prawdziwą furorę zrobiły pokazy strażackie przygotowane przez Partnera – OSP Czerniec. Strażacy przygotowali dla dzieci wiele zabaw i konkursów połączonych z cenną edukacją. Na koniec każdy uczestnik otrzymał upominek oraz odznakę przyjaciela Fakrusia (żółwika FAKRO), który towarzyszył przybyłym przez cały dzień.

Wydarzenie zgromadziło całe rodziny. To doskonała okazja do rodzinnego spędzenia czasu, a przy tym integracja zaangażowanych w organizację pracowników. Takie działania budują kulturę organizacji oraz ducha zespołu. Cieszymy się z tak licznej frekwencji, która wręcz przerosła nasze oczekiwania. Patrząc na rozbawione i uśmiechnięte dzieci, czuliśmy ogromną radość – podsumowuje Bożena Damasiewicz, Dyrektor Biura Zarządu FAKRO.

EKO – Dzień Dziecka z FAKRO odbył się 8 czerwca na terenie firmy- przy pięknej, słonecznej pogodzie, ku uciesze wszystkich przybyłych.

Skip to content