Atrakcje dla dzieci, warsztaty dla rodziców – SOSW zaprasza na MIASTECZKO DZIECI

Koncerty, pokazy, warsztaty dla dzieci i rodziców oraz konsultacje ze specjalistami – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz działające przy nim Stowarzyszenie Tęcza zaprasza wszystkich mieszkańców na piknik MIASTECZKO DZIECI.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: zabawy z animatorami, dmuchańce, malowanie twarzy, zabawy na świeżym powietrzu, wata cukrowa, lody i występy artystyczne. Podczas pikniku dzieci będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów w dziedzinie muzykoterapii, dogoterapii, sensoplastyki, integracji sensorycznej.

Rodzice również spędzą czas w interesujący sposób. Są zaproszeni na wykłady informacyjne na temat nowoczesnych metod wspierania rozwoju dziecka, metod wychowawczych oraz na warsztaty z fizjoterapeutą i terapeutą integracji sensorycznej. Będą mogli skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji z certyfikowanym coachem Pozytywnej Dyscypliny, jak również z dyplomowanym terapeutą komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Do rodziców adresowany jest panel „Rodzice – Rodzicom”, gdzie będą mieć przestrzeń, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami dnia codziennego, a także swobodnie porozmawiać, opowiedzieć o swoich pasjach i zaprezentować prace na wystawie.

Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę (18 maja) w Miasteczku Galicyjskim, w godzinach od 10.00 do 13.00. Wstęp wolny.

Szczegóły w materiale filmowym.

Skip to content