W Wielki Piątek część urzędów będzie zamknięta

Już jutro, 29 marca czyli w Wielki Piątek część urzędów będzie zamknięta. Dotyczy to m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu. Tego dnia nie będzie można również skorzystać z pomocy konsultantów infolinii ZUS. 29 marca jest dniem wolnym dla pracowników ZUS za dzień świąteczny – sobotę 6 stycznia 2024 r. Wszelkie sprawy można natomiast załatwić za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Przez 7 dni w tygodniu można do nas wysłać przez PUE wnioski i dokumenty.

Wielki Piątek jest także dniem wolnym dla pracowników Urzędu Miejskiego w Starym Sączu. Zamknięty będzie też Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we wszystkich swoich lokalizacjach w Krakowie, a także jego agendy zamiejscowe w tym ta w Nowym Sączu.

Część urzędów będzie otwarta dla mieszkańców ale nieco krócej niż zwykle. Dotyczy to m.in. spółki Sądeckie Wodociągi, która obsługę Klientów będzie prowadzić do godziny 13.

W zwyczajowych godzinach urzędowania pracuje natomiast Urząd Miasta Nowego Sącza oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.

Skip to content