Jutro rolnicy wyjadą na drogi. Będą utrudnienia aż do godziny 16.OO

W piątek 9 lutego br. odbędzie się protest rolników, w który włączą się również rolnicy z Sądecczyzny i ościennych powiatów. W godzinach od 9 do 16 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicach Nowego Sącza oraz na drogach dojazdowych do miasta.

W Nowym Sączu protest rolników w dniu 9 lutego br. zgodnie ze zgłoszeniem organizatora odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:00 na parkingu (tzw. „Jojko”) przy al. Józefa Piłsudskiego w Nowym Sączu. Po zakończeniu zgromadzenia kierujący pojazdami rolniczymi planują przemieszczać się ulicami miasta na trasie od Ronda Solidarności do Ronda Jana Pawła II (ulicami płk. W. Beliny-Prażmowskiego, Nowochruślicką, J. Pieczkowskiego, W. Witosa aż do Ronda Jana Pawła II i tą samą trasą z powrotem w kierunku Ronda Solidarności).

Z informacji przekazanych przez organizatora przemieszczanie się pojazdów rolniczych po wskazanej trasie może trwać do godziny 16:00. Mając na uwadze, że będą to godziny szczytu należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. Apelujemy zatem o cierpliwość, zachowanie ostrożności i ewentualne rozważenie wyboru alternatywnej trasy.

Skip to content