Tomasz Koszkul powalczy o stanowisko Burmistrza Starego Sącza

Tomasz Koszkul – Sołtys Barcic chce startować w nadchodzących wyborach samorządowych, na stanowisko Burmistrza Starego Sącza.

Kandydat ma 45 lat i pochodzi z Barcic. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach: historia i prawo, obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.

Długoletnie zaangażowanie społeczne oraz praca na najniższym szczeblu samorządowym są dla mnie nie tylko obowiązkiem, lecz prawdziwą pasjąmówi Tomasz Koszkul dodając jednocześnie dlaczego zdecydował się na start w najbliższych wyborach?

Moją misją jest rozwinięcie potencjału naszego miasta i gminy, zapewnienie dobrej jakości życia dla każdego mieszkańca, niezależnie od miejsca zamieszkania. Chcę być głosem mieszkańców i skupić się na sprawach naprawdę istotnych dla naszej wspólnoty.

W informacji o swoich planach, sołtys Barcic odnosi się także do obecnej sytuacji w gminie. Jego zdaniem, prawie 20 lat jednej władzy wpłynęło negatywnie na funkcjonowanie gminy, traktowanej jak prywatny folwark. Potrzeba jest więc świeżego spojrzenia, nowych pomysłów, transparentności i otwartości.

Tomasz Koszkul deklaruje także start w wyborach do Rady Miejskiej z ramienia całkowicie niezależnego komitetu wyborczego, KWW Stary Sącz-Nasza Gmina. Komitet, – jak dodaje kandydat – był wykuwany od dawna spośród zaangażowanych mieszkańców, widzących potrzebę zmian.

źródło: Facebook/TomaszKoszkul

Skip to content