5-letnia Maja i 2-letni Mikuś zostali bez taty. Rodzinie potrzebna jest pomoc

Robert pracował w jednym ze sklepów elektrycznych na terenie Starego Sącza. Zawsze miły, sympatyczny i uśmiechnięty, służył fachową i dobrą radą. Znany bardzo wielu mieszkańcom miasteczka. Niestety, 11 stycznia, w wielu 47-lat, Robert zmarł tragicznie, zostawiając dwójkę malutkich dzieci, żonę i wielu przyjaciół.

To właśnie przyjaciele – w tych dramatycznych okolicznościach- apelują o pomoc finansową dla rodziny. Bez niej, żona Roberta nie zdoła spłacić zaciągniętego kredytu i rodzina zostanie bez dachu nad głową. Uruchomili specjalną „zrzutkę”, za pośrednictwem której chcą zebrać potrzebną kwotę.

Poniżej opis i link do zrzutki, gdzie można wesprzeć rodzinę Roberta.

Nowy rok 2024 – czas na snucie planów, realizację postanowień i wielu pięknych marzeń. Każdy wierzy i ma nadzieję, że będzie dobry i łaskawy.

Niestety czasem los pisze scenariusze, których nie potrafimy zrozumieć, ani zaakceptować.

Dla wielu z Nas, Mieszkańców Starego Sącza – chyba nie ma osoby, która nie poznała Naszego Roberta. Dla Nas : przyjaciół, bliskich a przede wszystkim wspaniałej żony Asi, 5-letnej Mai,2-letniego Mikusia dzień 11 stycznia pozostawi ogromny ból i smutek. Pustkę po stracie kogoś kto miał być zawsze blisko-utulić ,otrzeć łzy, patrzeć jak rosną beztrosko. Maja i Mikuś pytają kiedy przytulą się do ukochanego Taty…W morzu wielu gorzkich pytań, czy mogło być inaczej, czy mogliśmy zrobić coś aby zmienić bieg wydarzeń…pozostaje cisza ale nie głucha. Jest wołaniem o ratunek i to my dziś musimy uratować rodzinę Roberta przed utratą domu, w którym czują się bezpiecznie, domu gdzie wszystko miało być dobrze.

Asia nie ma siły ani odwagi prosić o pomoc, dlatego za jej zgodą prosimy ludzi wrażliwego serca, starosądecką społeczność, która nigdy nie pozostawia nikogo bez pomoc, o solidarność i wsparcie finansowe rodziny naszego zmarłego Przyjaciela. Musimy zawalczyć o Asię, Maję, Mikołajka – o ich przyszłość, bo niestety Robert już nie zdąży.

/KLIK/ https://zrzutka.pl/arjz95

Skip to content