Sądecka Jesień Biegowa i turniej rodzinny „dwójek” w siatkówkę

16 września w Nowym Sączu już po raz drugi, będzie mieć miejsce Sądecka Jesień Biegowa. To oferta zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci, ponieważ poszczególne biegowe dystanse zostały dostosowane do kategorii wiekowych. W ramach wydarzenia zaplanowano aż osiem startów. Jako pierwsze o godzinie 11.00, swoich sił spróbują najmłodsi w biegu na 60 metrów. Kolejne wyścigi będą startować co pół godziny a zawody zakończy bieg dorosłych (kobiety i mężczyźni) na 1500 metrów  o godzinie 12.30.

Po zakończeniu zawodów o godzinie 13.30 odbędzie się dekoracja zwycięzców Sądeckiej Jesieni Biegowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Prezydenta Miasta Ludomira Handzla na dystansach: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m (młodzież) i 1500 m (dorośli).

Udział w imprezie może wziąć każdy. Wystarczy się zapisać. Online na stronie www.dostartu.pl lub tradycyjnie w biurze zawodów, które będzie czynne w dniu zawodów w godz. 8.00 – 11.00 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu (zapisy na każdy dystans zamykane będą 30 min przed jego startem).

Nagrody: 
– nagrody rzeczowe
– bilety na DFK
– bilety na SJK m.in. ZAKOPOWER, BRATHANKI, MUZYKA FILMOWA SYMFONICZNIE

Trasy biegowe wyznaczone są na terenie Parku Strzeleckiego. Start i meta zlokalizowane będą przy głównym wejściu do amfiteatru.

II Sądecki Festiwal Biegowy odbywa się w ramach Narodowego Dnia Sportu. To jednak nie jedyna atrakcja, z której mogą skorzystać Sądeczanie. Już 17 września organizatorzy zapraszają na turniej rodzinny „dwójek” w siatkówkę dla dzieci od 7 do 14 lat, którzy mogą wystąpić w parze z rodzicem lub rodzeństwem. Turniej odbędzie się przy ul. Na Rurach 16.

Skip to content