EcoHarmonogram przypomni o odbiorze śmieci

źródło: Facebook/Prezydent Ludomir Handzel

EcoHarmonogram to aplikacja składająca się z szeregu funkcjonalności, które w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z klientów. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu odpadów po indywidualnym adresie, przypomina o nadchodzących terminach wywozów.

Dodatkowo, dzięki aplikacji gmina może kontaktować się z mieszkańcami poprzez możliwość wysyłania wiadomości i publikowania aktualności, a użytkownicy mogą komunikować się z urzędem poprzez moduł zgłoszeń. Aplikacja zawiera także informacje o prawidłowej segregacji w danej gminie oraz indywidualnie skonfigurowaną wyszukiwarkę odpadów. Wszystkie informacje są w przystępnej formie, a zarządzanie nimi odbywa się poprzez intuicyjnie skonstruowany portal.
Z myślą o osobach niekorzystających ze smartfonów oprócz samej aplikacji udostępniana jest wtyczka na stronę internetową, która umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji poprzez stronę internetową.

Do korzystania z aplikacji zachęca Prezydent Ludomir Handzel

  • Zachęcam do korzystania z bezpłatnej aplikacji EcoHarmonogram, dzięki której nie tylko możemy otrzymywać automatyczne powiadomienia o nadchodzących terminach wywozu odpadów komunalnych z naszych nieruchomości, ale także uzyskamy wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego segregowania śmieci. 

Aplikacja Eco Harmonogram jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w sklepach AppStore (dla systemu IOS), Google Play (dla systemu android) oraz Windows Phone Store (dla systemu Windows Phone). Wystarczy wejść na swoim smarfonie do sklepu z aplikacjami, wyszukać aplikacji Eco Harmonogram i kliknąć zainstaluj.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z aplikacji są dostępne na stronie www.ecoharmonogram.pl

Skip to content