Studia stacjonarne na WSB-NLU czyli studia, które dają możliwości w przyszłości! Już dziś zajmij swoje miejsce!

fot. WSB-NLU

Witaj w świecie wyjątkowych możliwości, które czekają na Ciebie na najpopularniejszej niepublicznej uczelni w Polsce wg. Ministerstwa Edukacji i Nauki*, którą jest Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu! Przyjdź w dowolnym dniu i zobacz Uczelnie z naszym Działem Rekrutacji i Marketingu!

Zauważamy, że coraz więcej osób jest zainteresowanych dołączeniem do naszej akademickiej społeczności. Ta radość związana jest z faktem, że studenci widzą i doceniają wysoki standard naszej oferty kształcenia, zarówno na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych oraz niestacjonarnych interaktywnych. Nasza uczelnia jest dumna z posiadania odznaczenia uzyskanego w 2023 roku przez Marszałka Województwa Małopolskiego za wkład w rozwój edukacji na terenie Sądecczyzny– „Złotego Jabłka”, członkostwa w prestiżowym stowarzyszeniu CEEMAN czy spełnienie warunków akredytacyjnych w konkursie „Studia z przyszłością 2023”. Dzięki temu pokazujemy, że WSB-NLU to miejsce, gdzie nauka idzie w parze z nowoczesnością. Jesteśmy twórcami DRIMAGINE – pierwszej w Polsce, w pełni profesjonalnej akademii grafiki i animacji 3D oraz systemu Cloud Academy™- platformy edukacyjnej, która umożliwia studiowanie w wygodny sposób.

Studia stacjonarne to jedna z form studiowania na naszej uczelni, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, która gwarantuje wysoki poziom nauczania, nasza uczelnia jest często wybierana przez studentów. Ta atrakcyjność wynika również z faktu, że nasi wykładowcy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co dodatkowo podnosi jakość kształcenia. Znakomicie wyposażone sale wyróżniają się na tle pozostałych uczelni. Na studiach stacjonarnych znajdziemy takie kierunki jak:

Szeroka gama specjalności, czyni nas liderem wśród innych uczelni.  Dodatkowym atutem są liczne odznaczenia oraz certyfikaty, które potwierdzają, że studenci WSB-NLU czerpią kształcenie od najlepszych specjalistów co skutkuje późniejszymi wysokimi wskaźnikami dot. zatrudnienia absolwentów naszej Uczelni.

To jednak nie wszystko.

Należy pamiętać, że Uczelnia posiada rozbudowany system stypendiów, które w wielu przypadkach pokrywają opłaty za czesne, a dla osób, które osiągają najwyższe średnie często kwota stypendiów jest wyższa niż opłaty związane z kształceniem.

Wyższa Szkoła Biznesu- National Louis University posiada również studia niestacjonarne oraz niestacjonarne interaktywne. Studia niestacjonarne interaktywne są innowacyjną formą studiowania, którą często wybierają osoby spoza Nowego Sącza, Małopolski czy nawet Polski.

WSB-NLU wzbogaciło swoją ofertę edukacyjną o dwie innowacyjne szkoły w 2023 roku – Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej WSB-NLU oraz Szkołę Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej. Szkoła Psychoterapii koncentruje się na zaawansowanych, dowodowych metodach terapeutycznych, kształtując specjalistów gotowych do skutecznej pomocy. Z drugiej strony, Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej oferuje unikalny program, łącząc prawo, biznes i kulturę, umożliwiając studentom głębsze zrozumienie dynamiki rosnącej gospodarki chińskiej. Obie szkoły skupiają się na jakości i indywidualnym podejściu do studenta, oferując elastyczność i wygodę w procesie nauki. Te unikalne programy edukacyjne stanowią ekscytujący rozwój dla WSB-NLU.

Przyjdź i dołącz do naszej akademickiej społeczności. Wybierz studia stacjonarne, które łączą tradycję z nowoczesnością, dając Ci najlepsze z obu światów. Jeżeli jednak studia stacjonarne nie są dla Ciebie, pamiętaj że masz do wyboru jeszcze dwie inne formy studiowania: niestacjonarne oraz niestacjonarne interaktywne.

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: 18 44 99 190

Mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl

Do zobaczenia na naszym kampusie!

*zgodnie z informacją MEIN (https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-o-wynikach-rekrutacji-na-studia-na-rok-akademicki-20222023-w-uczelniach-nadzorowanych-przez-ministra-edukacji-i-nauki)

materiał promocyjny

Skip to content