Moc zabawy i mnóstwo atrakcji – już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki piknik rodzinny

Już w najbliższą sobotę (3 czerwca 2023 r.) w Nowym Sączu odbędzie się wielki piknik rodzinny pod hasłem „CZAS DLA RODZINY. INTEGRACJA MIĘDZYPOKOLENIOWA”.

To doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu i integracji całych rodzin.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników wydarzenia.

W programie imprezy m.in. warsztaty bębniarskie, spektakl Teatru Bajka wraz z prezentacją pacynek oraz przedstawienie w wykonaniu Teatrzyku Integracyjnego „Gniazdo” ze Starego Sącza pt. „Jak to w rodzinie bywa…”

Ponadto: rodzinne czytanie w teatrze Kamishiby, rodzinna gra terenowa oraz rodzinne zawody sportowo rekreacyjne takie jak przeciąganie liny, wyścigi w workach XXL,drużynowe tory przeszkód, wyścigi na nartach, bieg z jajkiem na łyżce, buty XXL czy taśma drużynowa.

Przez cały czas trwania rodzinnego pikniku będzie można brać udział w rodzinnych animacjach. To m.in. zabawy z chustą, tworzenie baniek XXL, zamykanie w bańce, chodzenie na szczudłach, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże,  balonowe warsztaty, kostka edukacyjna oraz mata edukacyjna.

Dla „małych” uczestników pikniku organizatorzy przygotowali  „strefę dla maluszka (cyrk, tunel, klocki piankowe XXL, kręgle, gry planszowe, kolorowanki) a dla tych najmłodszych zagrodę modułową.

Dodatkowo: zabawy z fotobudką i postaciami z bajek. Prezentacje i warsztaty tematyczne prowadzone przez:  KaOSG, Lasy Państwowe,  MORD,  Popradzki Park Krajobrazowy i Młodzieżową Grupę Pożarniczą z Łabowej, warsztaty kulinarne z przygotowania kwasu chlebowego i naparów ziołowych oraz kiermasz potraw Kół Gospodyń Wiejskich.

Dla wszystkich uczestników bezpłatna lemoniada, wata cukrowa i popcorn. Na zakończenie pikniku odbędzie się losowanie nagród, w tym nagrody głównej czyli roweru!  

WSTĘP WOLNY

Piknik odbędzie się na placu obok Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu, przy ul. Jagiellońskiej 61, w godzinach od 10.00 do 17.00.

„Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

Skip to content