Pobiegną, żeby pomagać dzieciom. Run 4 a Smile już po raz 10 – ty

W dniach 3-4 czerwca odbędzie się już X edycja biegu Run 4 a Smile, który z każdym rokiem cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. W tym roku biegnąć pomagacie aż trójce dzieci! Organizatorzy spodziewają się łącznie ponad 1000 osób.

O projekcie Run 4 a Smile

Run 4 a Smile  charytatywny bieg, który powstał w 2014 roku, a pierwsza edycja przyciągnęła prawie 200 uczestników. Od tego czasu liczba uczestników wzrasta każdego roku, a akcja zyskuje na popularności. Głównym celem tej imprezy jest zebranie środków pieniężnych na rzecz wybranych podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Każdego roku studenci Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu dowodzą, że pomoc potrzebującym może być osiągnięta poprzez proste, ale zaangażowane działania. Run 4 a Smile, zorganizowany przez studentów, odnosi ogromne sukcesy w pomaganiu tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Weź udział w X Edycji Run 4 a Smile

Run 4 a Smile to doskonały przykład, jak studencka inicjatywa może wpłynąć na życie potrzebujących osób, jednocześnie promując wartości społeczne, otwartość na różnorodność kulturową i aktywny styl życia. Zachęcamy każdego do zapisania się na bieg charytatywny w X edycji Run 4 a Smile, poprzez stronę internetową: https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/wydarzenia

Wsparcie charytatywne

Jeśli nie możesz wziąć udziału w biegu, ale chciałbyś wesprzeć cele charytatywne projektu, możesz przekazać dowolną kwotę na zbiórkę, której organizatorem jest Stowarzyszenia SURSUM CORDA . Link do zbiórki: https://pomagamy.sc.org.pl/zbiorka/run4asmile-2023/.

Misje realizowane przez projekt

Dzięki powstaniu Run 4 a Smile, udało się wesprzeć potrzebujące dzieci. Oprócz głównego celu, projekt realizuje także inne misje, takie jak:

  1. Promowanie Nowego Sącza jako miasta międzynarodowego, otwartego na różne kultury.
  2. Szerzenie idei pomocy potrzebującym oraz postaw społecznych sprzyjających temu wśród mieszkańców Nowego Sącza.
  3. Promowanie atrakcji turystyczno-kulturalnych Nowego Sącza.
  4. Propagowanie aktywnego, zdrowego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego wśród dzieci i dorosłych.
  5. Doskonalenie praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektami wśród studentów Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Zaangażuj się w X edycję Run 4 a Smile i razem z nami pomóż potrzebującym. Pamiętaj, że każdy gest wsparcia ma ogromne znaczenie!

Skip to content