Koło GameDev z WSB-NLU zaprasza do stworzenia wspólnej gry komputerowe !

Studenci koła naukowego GameDev serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych w tym studentów innych uczelni oraz uczniów szkół średnich zainteresowani grami komputerowymi na wspólne tworzenie gry w ramach działalności koła!

Studenci WSB-NLU zchęcają:

„Mamy dla was doskonałą okazję do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania praktycznego doświadczenia w dziedzinie projektowania gier komputerowych. Dołączcie do koła naukowego „GameDev” na WSB-NLU!

W ramach działalności koła „GameDev” pracujemy nad projektem gry przygodowo-logicznej osadzonej w świecie SolarPunk, opowiadającej historię detektywa. Praca nad tym projektem pozwala nam na rozwijanie umiejętności miękkich, takich jak: umiejętność pracy w grupie, komunikacja, planowanie oraz organizacja czasu.

Członkowie projektu mają dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii, co pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwijanie swoich umiejętności. Dołączając do koła, zyskujecie możliwość integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi grupami wiekowymi. To nie tylko okazja do zdobycia nowych przyjaciół, ale także do wymiany wiedzy i umiejętności.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Nas, skontaktuj się z nami poprzez Facebooka „Kółko naukowe GameDev” lub Instagram „kn_gamedev”. Możecie również skontaktować się bezpośrednio z uczelnią i dowiedzieć się więcej o możliwości dołączenia do kółka naukowego „GameDev” na WSB-NLU.

Nie przegapcie szansy na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie praktycznego doświadczenia w dziedzinie projektowania gier komputerowych! Dołączcie do nas już dziś! Napisz na:

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088828260583

IG: https://www.instagram.com/kn_gamedev/

Skip to content