Świat wirtualny zdominuje rzeczywistość. W WSB-NLU rusza Potęga Informatyki 10

https://pi.clouda.edu.pl/

Wejściówki znikają bardzo szybko, ale wciąż można wziąć udział tym w wyjątkowym na skalę kraju wydarzeniu, jakim jest Potęga Informatyki. Dołącz do przeszło 14 tysięcy informatyków.

Zapisy tu (KLIK) www//pi.clouda.edu.pl/ a skorzystać warto bo wiele będzie się działo.

Na wydarzenie zaprasza Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

CO ZOBACZYMY?

Trzy dni ekscytujących wrażeń, dziesiątki fascynujących i innowacyjnych wydarzeń oraz tysiące młodych ludzi, których łączy pasja, zainteresowanie informatyką oraz ogromny potencjał. “Potęgi Informatyki” to widowisko, podczas którego świat wirtualny przenika do realnego, stając się jego integralną częścią. Spektakl łamie wszelkie bariery, zachwyca i sprawia, że młodzi ludzie czują, jak niesamowita może być wirtualna rzeczywistość i informatyka. Podczas tegorocznego spotkania szacuje się, że w trakcie trzech dni nowosądecką uczelnię odwiedzi ponad 2,5 tysiąca osób zafascynowanych nowymi technologiami, animacją i nie tylko.

Doskonale dobrana muzyka, pokazy robotów, animacje, filmy i lasery oraz efekty świetlne. W tym roku przewidziano także Big Light Show, pokazy m.in. jak Shodan wyszukuje IOT oraz w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne techniki programowania aplikacji internetowych. Do tego wielkie zaokrąglone ekrany LED, Music show i pokazy taneczne, pokazy ruchomych świetlnych głów, animacje i lasery. A oprócz tego na uczestników czeka m.in. pokaz na wysokości, tunel laserowy i dużo, dużo więcej!

https://pi.clouda.edu.pl/

GDZIE I KIEDY?

Do udziału w dziesiątej edycji „Potęgi Informatyki” zaproszeni są uczniowie szkół średnich oraz studenci.
Miejsce: Kampus Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University, Nowy Sącz, ul. Zielona 27, budynek C, aula C010.
Start 30 listopada o godzinie 9:30.

Terminy dodatkowe:

01.12.2022 (czwartek),

02.12.2022 (piątek).

Wymagana rejestracja.

https://pi.clouda.edu.pl/

źródło: https://pi.clouda.edu.pl/

Skip to content