Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza 2022

Już 2 października rozpoczynają się Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza! 

W programie wiele atrakcji – edukacyjna sztuka teatralna dla dzieci, animacje, konkursy i koncert!

Szczegóły wydarzenia:

15:00* – animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami! Do wygrania drobny sprzęt elektroniczny (suszarki), zabawki edukacyjne, kubki, bidony i wiele innych przydatnych gadżetów. Dla pierwszych 350 dzieci pyszny naleśnik i ciepła herbatka w prezencie!

15:30 – 16:30 spektakl teatru Katarynka pt. „Frania Recykling”. W bajkowej scenerii opowie on historię mieszkańców pewnego miasteczka, w którym mieszkańcy uczyli się żyć ekologicznie. Będą eksperymenty, eko-dancing, efekty specjalne i wielkiej radości na widowni! W szczególności program dla widzów w wieku od 4 do 12 lat! *(Druga tura konkursów i animacji od 16:30 do 17:00 – po przedstawieniu).

17.20 – koncert zespołu Recycling Band – jedynego na świecie zespołu, który łączy brzmienia elektroniczne i tzw. śmieciowe, korzystając z własnoręcznie wykonanych instrumentów. Tworzywem są niepotrzebne przedmioty, często śmieci i odpady, które w rękach głównego konstruktora zespołu zyskują nowe, lepsze życie!

Zapraszamy całe rodziny, a także wycieczkowe grupy szkolne i przedszkolne!

· Amfiteatr Parku Strzeleckiego przy ul. Ogrodowej 19, Nowy Sącz (obiekt pod dachem)

· 15 – 17:00 część dla dzieci

· 17:20 – 18:30 koncert

WSTĘP WOLNY, DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Organizatorem Akcji jest Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, która zajmuje się recyklingiem zużytego sprzętu elektronicznego oraz Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań SA. Partnerami są Prezydent Miasta Nowy Sącz oraz firma MPEC Nowy Sącz. Honorowy Patronat nad akcją objęła Anna Paluch, Poseł na Sejm RP z Podhala i ziemi nowosądeckiej. Wydarzenie realizowane jest przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Sączu, w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej.

Skip to content