Ma do dopiero 18 lat i nieustannie walczy o życie. Rusza akcja „Przystanek na pomoc Krystianowi”

W dniach 30.08 – 02.09.2022 r. odwiedzając punkt sprzedaży biletów miesięcznych „Marpol” w Nowym Sączu będzie można przekazać darowiznę na leczenie Krystiana Cabały, podopiecznego z serwisu chcepomagac.org, prowadzonego przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Każdy, kto przekaże cenną pomoc dla Krystiana, zostanie obdarowany niepowtarzalnym i słodkim wypiekiem z przesłaniem – ciasteczkiem dobra. Zapraszamy do udziału w dobroczynnej akcji „Przystanek na pomoc Krystianowi”.

Firma Marpol – pomysłodawca akcji „Przystanek na pomoc Krystianowi” przygotowała wspaniałą propozycję dla darczyńców. Osoby, które zakupią ciasteczko dobra, wezmą udział w losowaniu 4 miesięcznych biletów szkolnych na liniach „Marpol”.

Krystian ma dopiero 18- lat ale całe jego życie to walka o zdrowie.

Nastolatek zmaga się z wrodzoną wadą serca – Zespołem Fallota. Już jako niemowlę przeszedł pierwszą bardzo ciężką operację serca. W wieku 16 lat znów pojawiły się komplikacje i chłopak musiał przejść kolejną operację. serca. Dodatkowo Krystian choruje na niedomykalność zastawki trójdzielnej I i II stopnia oraz niedomykalność zastawki biologicznej w pozycji płucnej. Jest pod stałą opieką lekarzy. Przed Krystianem bardzo długa droga do zdrowia. Obecnie potrzebuje drogiego sprzętu medycznego, który pozwoli kontrolować stan zdrowia.

Każdy może przekazać dobro dla Krystiana, przekazując dobrowolne darowizny w serwisie Chcepomagac.org

Skip to content