Donald Tusk odwiedzi Małopolskę. M.in. Gołkowice Górne

https://www.facebook.com/donaldtusk

W najbliższych dniach przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk złoży wizytę w województwie małopolskim.

Plan wizyty:

/Myślenice (u. Rynek 8/9)/
– godz. 14:00 – konferencja prasowa przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska z udziałem Ewy Wincenciak-Walas skazanej przez sąd za umieszczenie na budynku Urzędu Gminy w Myślenicach kartki z napisem “PiS=drożyzna”.

/Łopuszna (ul. Gorczańska 7)/
– godz. 17:30 – udział przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska w konferencji „Myślenie według Tischnera” w panelu „Polityka albo służy ludziom, albo staje się zbędna”, która odbędzie się w Domu Pamięci księdza Józefa Tischnera („Tischnerówka”). Wydarzenie organizowane jest przez Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska oraz Instytut Obywatelski.

Donald Tusk będzie też gościem pierwszego wydarzenia z cyklu Meet Up: Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej. Zaplanowano je na sobotę (18 czerwca) na godzinę 10.00.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Wypoczynku “Jordanova” (33-388, Gołkowice Górne 163 k. Starego Sącza). Wezmą w nim udział także: posłowie: Radosław Sikorski, Marzena Okła-Drewnowicz, Marcin Kierwiński, Bartłomiej Sienkiewicz, Bogdan Klich, Jagna Marczułajtis-Walczak, Joanna Frydrych oraz inicjatorzy wydarzenia: Drużyna Przyszłości – młodzi parlamentarzyści PO.

Skip to content