Sądeccy przedsiębiorcy pomagają Ukrainie. Ruszył kolejny konwój

Od 24 lutego, dnia w którym Rosja zaatakowała Ukrainę, wszyscy uważnie śledzimy niepokojące doniesienia zza naszej wschodniej granicy. Na przekór złu, narastający niepokój doprowadził do niesamowitej mobilizacji polskiego społeczeństwa. Dziś wszyscy pomagamy Ukrainie.

Pomagają też sądeccy przedsiębiorcy. 

Po udanej akcji charytatywnej z zeszłego tygodnia Fundacja Pomyśl o Przyszłości wraz z sądeckimi przedsiębiorcami wysłali kolejne transporty z pomocą humanitarną dla ogarniętej wojną Ukrainy. Tak jak w przypadku poprzedniego transportu wczorajszy konwój zorganizowany został przez TIRy z floty FAKRO. Transportu ponownie podjęli się kierowcy na co dzień pracujący dla sądeckiego producenta okien dachowych. Akcja odbywa się przy współpracy z Caritas Diecezji Lwowskiej. Do akcji przyłączyły się firmy Cechini, Huzar oraz Prospona. W przyszłym tygodniu fundacja planuje kolejny transport. Najbardziej potrzebne są leki bez recepty, środki higieny osobistej, woda mineralna, konserwy.

Jeżeli któryś z przedsiębiorców chciałby wesprzeć konwój swoimi produktami zapraszamy do kontaktu z wiceprezesem Fundacji, panem Jakubem Zapałą, biuro@pomysloprzyszlosci.org.

Przypominamy, że istnieje również możliwość wpłat na konto Fundacji Pomyśl o Przyszłości PKO BP 55 1020 2892 0000 5702 0653 4012 z dopiskiem „Pomoc Ukrainie”. Zebrane tam środki są na bieżąco przeznaczane na pomoc humanitarną wysyłaną do Ukrainy oraz na potrzeby ukraińskich rodzin goszczących w naszym regionie.

Skip to content