Wielki finał Ligi Kubusiowego Narciarza, młodzi narciarze spotkają się w ośrodku Słotwiny Arena

Liga Kubusiowego Narciarza – cykl wyjątkowych zawodów dla młodych narciarzy i snowboardzistów z roczników 2008-2018 – będzie miała swój wielki finał 19 lutego w ośrodku Słotwiny Arena. To już kolejny rok, w którym pasjonująca rywalizacja toczyła się we wszystkich ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

W czasie wydarzenia, poza zawodami sportowymi, organizatorzy zaproszą również do strefy zimowych aktywności. Tam przez cały dzień Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków – zadbają o rozrywkę i niepowtarzalną atmosferę na świeżym powietrzu.

Dla młodych zawodniczek i zawodników organizatorzy przygotowali pakiety startowe, a dla najlepszych w każdej grupie wiekowej – atrakcyjne nagrody, w tym karnety Pingwin PASS Ski&BIKE obejmujące pięć stacji narciarskich i trzy parki rowerowe Grupy Pingwina (Słotwiny Arena, Czarny Groń, Kurza Góra, Skolnity Ski&Bike Park, Kasina Ski&Bike Park), ważne przez 365 dni od dnia aktywacji w sezonie narciarskim i rowerowym.

Szczegółowe informacje o zawodach znajdują się na stronie ligakubusiowegonarciarza.pl, tam też odbywają się zapisy na poszczególne starty.

SŁOTWINY ARENA – SZUSUJ Z NAJLEPSZYMI

Słotwiny Arena to miejsce stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że ośrodek jest ceniony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Obecnie Słotwiny Arena to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiada 10 km tras, 2 nowoczesne, sześcioosobowe wyciągi kanapowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, jeden z najbardziej progresywnych snow parków w Polsce (tegoroczna nowość), restaurację i pensjonat.

Skip to content