19 czerwca sprawdź bezpłatnie stan techniczny swojego samochodu

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Nowy Sącz i Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu po raz kolejny podjęły działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu. Dzięki temu w najbliższą sobotę, tj. 19 czerwca br. będzie możliwe bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego pojazdów przed wakacyjnym wyjazdem w trasę.

Dobry stan techniczny pojazdu jest niezwykle ważny dla bezpieczeństwa osób nim podróżujących, ale także innych użytkowników drógDlategojuż od 7 lat na Sądecczyźnie organizowana jest akcjapn. „Bezpieczny wyjazd na urlop”, której celem jest umożliwienie kierowcom bezpłatnego sprawdzenia samochodu. Partnerem akcji jest MOTO SOWA – Wojciech Sowa, Wielopole 140.

Diagnostycy Stacji Kontroli Pojazdów w sobotę 19 czerwca 2021 r. w godz. od 7:00 do 13:00 będą sprawdzać najważniejsze podzespoły samochodów, m.in.: zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce, regulację świateł. Zaznaczamy, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się przed wyjazdem, że poruszamy się sprawnym samochodem.

Mamy nadzieję, że to przedsięwzięcie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu i ograniczy liczbę niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Dołóżmy wszelkich starań by zminimalizować ryzyko takich zdarzeń i cieszmy z bezpiecznej podróży, pozostawiając z wakacji tylko miłe wspomnienia.

Skip to content