Parking pod Piastem jest płatny, mieszkańcy parkują za darmo

Pierwsza godzina za darmo, za każdą następną trzeba zapłacić 3 zł. Na parkingu obok Piasta spółdzielnia zainstalowała parkometr.

Podjęliśmy taką decyzję na wniosek mieszkańców osiedla Millenium, mówi prezes GSM Jarosław Iwaniec. Mieszkańcy okolicznych bloków skarżyli się, że miejsca parkingowe są notorycznie zajmowane przez samochody z zewnątrz.

Mieszkańcy mogą parkować za darmo, na podstawie wydawanych przez spółdzielnię kart postojowych. Wprowadzenie opłat podziałało, bo już teraz widać, że na parkingu przybyło wolnych miejsc.

Szczegóły w materiale filmowym.

  1. Przybyło ponieważ KNS,KLI teraz parkują w pod blokami gdzie nie ma tablic parkingowych,na przykład ul.Konopnickiej i parkingi dla mieszkańców.

  2. Miejsc jest ok. 140 a mieszkańców w najbliżej okolicy ok. 500. Czyli tak jak do tej pory, kto pierwszy – to ma miejsce. Sa dwie strefy- dla mieszkańców z abonamentem (karta) oraz dla przyjeżdżają na zakupy do Piasta – Zarząd Spółdzielni oddał firmie zewnętrznej teren spółdzielczy Tak więc firma zewnętrzna będzie zarabiać na tych, co zaparkuj w miejscu niedozwolonym- czyli w innym niż wyznaczyła firma Dopiero się zacznie, jak firma zewnętrzna zacznie karać, odholowywac pojazdy. Bo kasa z tego idzie w 100% dla firmy zewnętrznej. My mamy dostać tylko 50% ze sprzedanych biletów. Wystarczy tylko zobaczyć gdzie są parkowanie pojazdy – czyli tak jak było do tej pory. Prezes mija się z prawdą że za remonty płacą tylko mieszkańcy pobliskich blokow. To jest teren wspólny i nie należy tylko do mieszkańców milenium, ale do wszystkich mieszkańców grodzkiej i wszyscy mieszkańcy grodzkiej płacą za remonty. Mało tego, pozytki z tej nieruchomości dzielone są na całą grodzka!!!! A dla wiadomości wszystkich, WSZYSCY najemcy, dzierżawy Piasta i ich pracownicy oraz pracownicy GSM otrzymali karty abonamentowe do darmowego parkowania w miejscach przeznaczonych dla mieszkańców. Brawo, brawo.

      1. Tylko tyle masz do powiedzenia-rozum z przepicia śpi. Głodnenu chleb na myśli, a pijakowi wódka się marzy. Prawdy nie da się zatuszować. Niestety materiał pokazany, nie odzwierciedla całej prawdy. Tak wspaniale teraz jest, że wieczorem droga pożarowa zakorkowana, samochody stoją na zakazie, dojazdy do wieżowców zablokowane. Obym nie był złym prorokiem i nie jest to strzał w kolano, jeżeli chodzi o handel w Piascie, bo może się skończyć tym że zakupy będą robić tylko okoliczni mieszkańcy. Poczekamy, zobaczymy. Zapraszam cię wieczorem w teren (oczywiście trzeźwy – nie pijany), samochodem,. Życzę zdrówka bo o rozum już za późno.

  3. Prezes zapomniał powiedzieć, że podpisał taką umowę, że Grodzka Spółdzielnia może ja wypowiedzieć dopiero po roku!!!!!! Czyli Zarząd umywa ręce, oddał teren firmie zewnętrznej a ta firma będzie zarabiać na tych mieszkańcach, którzy pomimo że posiadają kartę to nie zaparkuj w miejsca wyznaczonym, więc zaparkuja tak jak do tej pory – byle gdzie. A firma od parkowania tylko na to czeka, bo przecież to jest ich zarobek. Tak więc wygląda uporządkowanie parkowania przez Prezesa. Zacznie się polowanie na kierowców. Mieszkańcy rzucili się na karty abonamentowe, bo myśleli że karta to zagwarantowane miejsce do parkowania. A niestety miejsc mniej niż chętnych. No to zacznie się zabawa.

  4. Jakim prawem Zarzad podejmuje decyzje nie należące do kompetencji zarządu, w sprawie parkowania na nieruchomości zamieszkałej? Czy standardem tego Zarządu jest łamanie przepisow wewnętrznych uchwalonych przez Radę Nadzorcza(regulaminów) ? – Dlaczego zarząd grodzkiej w miejscach do parkowania na nieruchomości zamieszkałej (z wyodrebnionymi lokalami mieszkalnymi) roznicuje miejsca do parkowania – w jednym miejscu pomiędzy Nawojowska 15-17 może parkować każdy (bez karty abonamentowej) a w innym miejscu do parkowania pomiędzy Nawojowska 11-13 z kartą abonamentowa? Wszystko postawione na głowie. Wstyd.

  5. Wasza metoda to obrażanie, ośmieszanie,ponizanie tych co mają odwagę walczyć ze spółdzielnia.? Dotyczy to każdego, kto osmieli się mówić,,, coś,, co jest nie na rękę. Nawet członkom Rady Członkowskiej.? Co to za metody aby posiedzenia Rady Członkowskiej i Rady Nadzorczej odbywały się… KORESPONDENCYJNIE. Ha, ha, ha.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
Nie ma już miejsc dla pacjentów z Covid, od 22 marca szpital wstrzymuje planowe zabiegi
Skip to content