Straż Miejska podsumowała rok

Straż Miejska w Nowym Sączu podsumowała rok 2020 rok. Duża liczba podejmowanych działań dotyczyła nieprzestrzegania przepisów drogowych przez kierowców. Strażnicy interweniowali także w sprawach nadużywania alkoholu, osób bezdomnych oraz traktowania zwierząt.

  1. Kolejne oszustwo Handzla !
    Handzel w kampanii wyborczej zapowiadał likwidację Straży Miejskiej w Nowym Sączu !!!
    Handzel odpowiesz już wnet za te oszustwa !!!

  2. Jak to jest. Bochenek przekraczając próg Ratusza oznajmił że SM będzie dużo lepszą jednostką niż dotychczas i skończy się karanie i zajmowanie się tylko mandatami.A tu sprawozdanie roczne mówi coś innego. Nic ale to kompletnie nic nie zmieniło się w funkcjonowaniu jednostki. Ilość mandatów i suma nałożonych kar drogowych jest na TYM SAMYM POZIOMIE co 2 lata temu i w latach wcześniejszych.Opracowany raport poprawy bezpieczeństwa w mieście Nowym Sączu przez hhhandzla, bochenka, prostko i byłą poseł to stek bzdur i potrzebny był tylko na potrzeby kampanii. A ten dron tak zapowiadany to krąży chyba tylko nad esbeckimi włościami i ogrodami kwiatowymi!!

  3. Sami mądrzy w tej straży zwłaszcza zastępca komendanta. Byle się nie narobić O cokolwiek się zadzwoni to mówi NIE DA RADY. TO CI POMOCNA STRAZ MIEJSKA Ciekawe czy bochenek wie jakiego człowieka awansował ze wspólnej gminy Chelmiec

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
Jak chronić się przed zakażeniem
Skip to content