Koalicjo Nieudaczników – kibice Sandecji protestują pod ratuszem

“Koalicjo Nieudaczników to wy stadion blokujecie” i “Handzel kłamco zapomniałeś jaki stadion obiecałeś” transparenty o takiej treści kibice Sandecji zawiesili przed wejściem do ratusza.

To protest przeciwko rozpisaniu nowego przetargu na budowę stadionu. Na profilu Facebookowym kibiców Sandecji w piątek ukazał się wpis nawołujący do spotkania pod ratuszem. Kibice piszą:

“Nie wierzymy w ,,intencje” Prezydent Ludomir Handzel …Nie wierzymy w to że uda im się sfinalizować budowę stadionu. Słowa L. Handzla mijają sie z prawdą, co innego nam obiecywał, a co innego robi. Jego prawdziwą intencją jest tylko zbudowanie ratusza”

Manifestacja przebiegła spokojnie.

 1. Przecieram oczy i nie wierze. Tosz to kompromitacja kibiców. To ma być ich siła? tych kilku chłoptysiów i to w większości z KLI i KNS. Jak na dłoni widać że zdecydowana większość mieszkańców ma gdzieś stadion na 8 tyś. Jak tak dalej będą ci gówniarze mieszać to doprowadzą do tego że żadnego stadionu nie będzie.

 2. Minister Sprawiedliwości
  Wojewoda Małopolski
  Marszałek Województwa Małopolskiego
  Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza

  Zatrzymać Handzla w próbie popełnienia przestępstwa polegającego na:
  – wyrzuceniu do kosza projektu ekstraklasowego stadionu dla Sandecji Nowy Sącz na ponad 8 tys. miejsc, za który miasto zapłaciło duże pieniądze !
  – zdegradowaniu Sandecji do 2 ligi, gdyż wsiowy ministadion na 4 tys. miejsc przynosi straty !
  – zdegradowaniu Nowego Sącza do pozycji wsi gdyż w 1 lidze grają na takich wypierdkach na 4 tys. miejsc tylko 2 drużyny, jedna ze wsi Nieciecza , a druga ze wsi Niepołomice !
  – tworzeniu ogniska koronawirusa, gdyż na wiejskim ministadioniku ludzie będą ściśnięci
  – budowie stadionu na 4 tys. miejsc nadającego się na pola kukurydzy we wsi Nieciecza !
  – uniemożliwieniu dostępu do meczów piłkarskich dla całego subregionu sadeckiego (500 tys. mieszkańców) !

  Pojemność stadionu 8 tys. to absolutne minimum dla Nowego Sącza !
  Handzla zdrajcę Nowego Sącza usunąć z Ratusza !

 3. Udaremnić próbę popełnienia przestępstwa przez Handzla !
  Przestępstwo to polega na popełnieniu gwałtu na Starówce Nowego Sącza poprzez dobudowaniu nowoczesnego skrzydła do zabytkowego budynku Biblioteki Publicznej !
  Osobna kwestia to ciasnota tego miejsca!
  Nędzarz Handzel nie ma pieniędzy na osobny gmach Biblioteki w Nowym Sączu, więc posuwa się nawet do tego aby przykleić się do istniejących zabytków !

 4. A moze by tak referendum?Nie!Nie na temat tego pana na H.Jakos te ostatnie lata przetrzymamy.Ale na temat stadionu?Moze trzeba poczekac na innego „gazde”?

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content