Przetarg na budowę lodowiska unieważniony

Miasto Nowy Sącz unieważniło postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na budowę zadaszonego lodowiska przy ulicy Nadbrzeżnej. Niestety, najniższa złożona oferta przekroczyła sumę zaplanowaną przez miasto na ten cel.

W przetargu wzięły udział 2 firmy. Jedna z nich za budowę lodowiska zaproponowała kwotę 8 056 500,00 zł, druga kwotę nieco niższą czyli 5 957 760,27 zł. Kwota zaplanowana na realizację zamówienia jest mniejsza o nieco ponad 2 miliony złotych i wynosi 3 926 737,45 zł.

Nie wiadomo jakie będą dalsze losy budowy zadaszonego lodowiska. Czy kwota na realizację inwestycji zostanie zwiększona?

W tej sprawie próbowaliśmy się telefonicznie skontaktować z Biurem Prasowym Urzędu Miasta. Niestety bez skutku. Prośbę o informację wysłaliśmy drogą mailową. Na odpowiedź czekamy.

  1. W Nowym Sączu powinna powstać pełnowymiarowa z trybunami na 3 tys. miejsc i zapleczem Hala Lodowa. Tak by można było w niej rozgrywać mecze hokejowe.
    Tymczasem dziad Handzel proponuje budowę stodoły z zamarznięta podłogą i … dwoma rzędami siedzeń !!!
    Handzel taka stodołę to buduj na wsi w Chełmcu !!!
    Dlatego Handzel zostaniesz przeniesiony na wieś do Chełmca. Tam na Ciebie czekają Twoi przyjaciele partyjni z PO, Stawiarski i Czerwiński

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
Odzyskanie 4,1 mln z rekompensaty pozwoli na normalne funkcjonowanie spółki
Skip to content