A jednak! W Nowym Sączu powstanie zadaszone lodowisko.

Jeszcze w tym roku, obok hali MOSiR, powstanie kryte lodowisko. Inwestycję wykreślono najpierw z projektu budżetu, radni klubu PiS Wybieram Nowy Sącz uznali bowiem, że budowa lodowiska może poczekać a środki należy przeznaczyć na poprawę bezpieczeństwa na sądeckich ulicach.

Z kolei władze miasta argumentowały, że prace są na bardzo zaawansowanym poziomie, jest gotowy projekt a miasto ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy.

Okazało się, że radni potrafią dojść do porozumienia. Klub PiS Wybieram Nowy Sącz wycofał poprawkę, w zamian w budżecie znalazły się niektóre, proponowane przez klub remonty ulic i chodników.

 1. To nie hala lodowa powstaje w Nowym Sączu !
  Handzel to dziad, on nie ma pieniędzy na profesjonalne sztuczne lodowisko !
  Dlatego powstanie tylko ślizgawka dla dzieci i młodzieży, niepełnowymiarowa, bez trybun i zaplecza, na której nie można będzie grać w hokeja !
  W sumie to taki brezentowy namiot z zamarznięta podłogą, czyli dziadostwo za 4 mln ! Takie dziadostwo jest w co drugiej wsi !
  Rząd PiS i Pani Mularczyk machnęli na to dziadostwo Handzla ręką. Dopóki Handzel będzie w Ratuszu nic w Nowym Sączu nie powstanie !
  Prawdziwa duża hala lodowa z trybunami powstanie jak Pani Mularczyk będzie Prezydentem Nowego Sącza, czyli za dwa lata !
  Koszt budowy Hali Lodowej Pani Iwony Mularczyk to 25 mln !

 2. I znowu Pani radna Cabała wyszła na przysłowiowego ……. wykorzystują radną Cabałę do robienia szumu, a jak sprawa dojrzała do zgłoszenia do prokuratury za działaniu na szkodę miasta, to szybciutko się wycofali i radną Cabałę zobowiązali do wycofania poprawek o których tak hałaśliwie się chwaliła, oj grają niewiastą jak dzieckiem.

 3. To skandal, komu to lodowisko budują? Komu? trzeba wspierać restauratorów, branżę fitness, sklepy. Qoorwa, czy my jesteśmy normalni? tyle milionów w błoto?

  1. Kinga po wsparcie do obywatela poniżej, on urząd pracy uzdrowi restauratorów, fitness, handel, tylko zadzwoń i już masz pomoc od obywatela.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Warto zobaczyć
Przedstawiciele 10 samorządów rozmawiali o Aglomeracji Sądeckiej, w spotkaniu nie było nikogo z Nowego Sącza
Skip to content