MPEC zmienia ceny ciepła

22 grudnia zaczną obowiązywać nowe ceny ciepła dostarczanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Sączu. To efekt nowej taryfy zatwierdzonej jeszcze w listopadzie przez Urząd Regulacji Energetyki w Krakowie.

Nowa taryfa zakłada spadek cen i stawek opłat za ciepło średnio o 2,01 % w całym przedsiębiorstwie. Nie oznacza to, że niższa cena będzie taka sama w przypadku wszystkich Klientów MPEC. Różnice są uzależnione od kotłowni, z której dostarczana jest energia.

– Brawo Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ! – brawo Prezes Paweł Kupczak ! – tak obniżkę cen komentuje radny Nowego Sącza Józef Hojnor.

To dobry przykład,  podkreślam dla wszystkich Prezesów pozostałych spółek komunalnych.  W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Prezesa Sądeckich Wodociągów Pana Tadeusza Frączka oraz członków Rady Nadzorczej w składzie : Jan Opiło, Daniel Tumidaj, Jolanta Pociecha, Tomasz Cholewa, Andrzej Chronowski, Sławomir Czyżyk, Zbigniew Karwowski, Barbara Rams – dodaje radny.

Informacja o niższych cenach za ogrzewanie to dobra informacja dla wszystkich mieszkańców korzystających z ciepła dostarczanego przez MPEC, tym bardziej, ostatnia taryfa wprowadzona w sierpniu 2019 roku wprowadzała podwyżkę średnio o 10,56%.

Skip to content