Firma Fakro ma nowego wiceprezesa

Został nim Paweł Dziekoński, który dołączył do kadry zarządzającej Fakro początkiem listopada. Paweł Dziekoński wspólnie z pozostałymi Członkami Zarządu będzie odpowiadał za funkcjonowanie i wyniki całej Grupy FAKRO, wzmocni organizacyjnie i biznesowo firmę FAKRO.

Nowy wiceprezes jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej. Posiada doświadczenie związane z sektorem finansowym, rynkiem kapitałowym, bankowością, konsultingiem oraz w pracy w sektorze prywatnym. Od roku 2017 wiceprezes w spółce KAZAR – polskiego producenta luksusowej marki butów. Wcześniej wiceprezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych odpowiedzialny za rozwój biznesu i finanse, dyrektor zarządzający w Deutsche Banku i Kredyt Banku oraz Dyrektor w Deloitte na rynki Europy Środkowej.

Cieszę się, że do grona zarządu FAKRO dołączył tak doświadczony menedżer, w którym będę miał wsparcie. Ogromna ilość zadań związanych z konkurowaniem na rynku globalnym, sprawa w Komisji Europejskiej mocno ograniczyła mój czas na operacyjną działalność firmy. Dzięki zaangażowaniu pana Pawła będę mógł więcej czasu poświęcić na rozwój produktów i wzmocnienie biznesu. Wierzę też, że wiedza, kompetencje i doświadczenie pana Pawła pomogą nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i umocnić pozycję FAKRO na globalnym rynku okien dachowych – komentuje Ryszard Florek, prezes FAKRO.

Skip to content