Zagłosuj na Stary Sącz

Gmina Stary Sącz bierze udział w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”. O zwycięstwie zadecyduje liczba oddanych głosów.

Mobilizacja jest potrzebna, bo w szranki stają nie byle jakie miejscówki np: Szczawnica, Wadowice, czy Biecz.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

 Nie mam wątpliwości, że do takich miejsc należy Stary Sącz – mówi burmistrz Jacek Lelek. – Myślę, że bardzo wielu starosądeczan i mieszkańców gminy podziela ten pogląd. Zachęcam do głosowania i do włączenia się w promocję naszej gminy w Małopolsce.

Głosowanie trwa od 1 do 20 września 2020 roku.

Głos można oddać tylko raz – na jednego kandydata w ramach każdej z kategorii konkursowych.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania, należy dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres mailowy. Dopiero wówczas oddany glos zostanie policzony.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez MOT. Ale to nie wszystko.Llaureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Skip to content