Wracają badania dla klientów, kasa znów czynna.

Od poniedziałku (1 czerwca) Sądeckie Wodociągi zdecydowały uruchomić ponownie badania laboratoryjne dla klientów. Czynna będzie też kasa, z której chętnie korzystają seniorzy. W kasie spółki rachunki za wodę i ścieki opłaca się bez żadnej prowizji. Praca laboratorium Próbki będą przyjmowane: badania bakteriologiczne – od poniedziałku do środy w godzinach od 7:00 do 10:00, badania fizykochemiczne – od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00. Będzie obowiązywał limit przyjmowanych próbek do badań. W sprawie badań oraz ich limitów informacji udzielają pracownicy laboratorium pod numerami telefonów: 18 41 41 229, 18 41 41 231, 18 41 41 234 oraz 18 41 41 249.

Praca kasy

Kasa spółki będzie czynna:

  • w poniedziałki od 9:00 do 17:00,
  • od wtorku do piątku od 8:00 do 13:00.

Na razie opłat w kasie będzie można dokonywać tylko gotówką.

Zarówno przyjmowanie próbek do badań, jak i obsługa kasy będą odbywać się przez okienko podawcze (wejście do siedziby spółki od strony parkingu) z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

E-BOK

Zachęcamy Klientów do dokonywania przelewów za pomocą elektronicznego Biura Obsługi Klienta. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Korzystając z usługi e-BOK klient zyskuje m.in.:

  • elektroniczne płatności,
  • szybki dostęp do informacji związanych z rozliczeniami,
  • bieżące informacje o awariach i planowych wyłączeniach wody,
  • powiadomienie o ewentualnym wycieku w instalacji wewnętrznej (dla Klientów, którzy mają nakładkę radiową na wodomierzu).

Dodatkowo w zakładce „sprawy” można wybrać opcję miesięcznych (zamiast kwartalnych) rozliczeń z przedsiębiorstwem. Sądeckie Wodociągi uruchomiły także usługę m-BOK. To odpowiednik aplikacji e-BOK na smartfony. Aplikację na telefon można pobrać ze strony e-BOK przedsiębiorstwa.

Skip to content