Tomasz Jarosz wygrał finał Szansy na Sukces. Będzie śpiewał w Opolu. GRATULUJEMY

Tomasz Jarosz pokonał pozostałych uczestników i “wyśpiewał” sobie udział w koncercie Debiuty w Opolu.

 Tomasz Jarosz 

Urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie – klarnet. Od dziecka w domu była muzyka za sprawą Taty Bartłomieja.
Już od najmłodszych lat zdradzał pociąg do muzyki, dlatego postanowił spróbować swoich sił w szkole muzycznej. Tato jako pierwszy uczył go rodzimych melodii ludowych, czyli muzyki Lachów Sądeckich, ale muzykę tę szlifował również grając w zespole regionalnym Lachy z Nowego Sącza. Można powiedzieć, że jest wychowany na ludowiźnie, co zawsze podkreślał i czego się nie wstydzi. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej.
Ma jeszcze kilka marzeń do spełnienia, takich jak posiadanie i jazda własnym autobusem, ponieważ praca jako kierowca to jego drugie hobby,
ale pierwszym, ważniejszym marzeniem… pewnie jak każdego muzyka instrumentalisty czy wokalisty, jest występ na scenie amfiteatru w Opolu podczas Festiwalu Opole.
Dlaczego miałby wygrać finał finałów programu „Szansa na sukces”
i uzyskać bilet do Opola? „Dlatego , że to byłoby zwieńczenie wszystkich moich marzeń, moich działań w muzyce, ale także szansa na rozpoczęcie nowej muzycznej misji, polegającej na przekonaniu Polaków do folku” 

Marzenie Pana Tomasza właśnie się spełniło. Gratulujemy.

Warto zobaczyć
Płyta główna krynickiego deptaka wypięknieje
Skip to content