Tomasz Jarosz wygrał finał Szansy na Sukces. Będzie śpiewał w Opolu. GRATULUJEMY

Tomasz Jarosz pokonał pozostałych uczestników i „wyśpiewał” sobie udział w koncercie Debiuty w Opolu.

 Tomasz Jarosz 

Urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie – klarnet. Od dziecka w domu była muzyka za sprawą Taty Bartłomieja.
Już od najmłodszych lat zdradzał pociąg do muzyki, dlatego postanowił spróbować swoich sił w szkole muzycznej. Tato jako pierwszy uczył go rodzimych melodii ludowych, czyli muzyki Lachów Sądeckich, ale muzykę tę szlifował również grając w zespole regionalnym Lachy z Nowego Sącza. Można powiedzieć, że jest wychowany na ludowiźnie, co zawsze podkreślał i czego się nie wstydzi. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej.
Ma jeszcze kilka marzeń do spełnienia, takich jak posiadanie i jazda własnym autobusem, ponieważ praca jako kierowca to jego drugie hobby,
ale pierwszym, ważniejszym marzeniem… pewnie jak każdego muzyka instrumentalisty czy wokalisty, jest występ na scenie amfiteatru w Opolu podczas Festiwalu Opole.
Dlaczego miałby wygrać finał finałów programu „Szansa na sukces”
i uzyskać bilet do Opola? „Dlatego , że to byłoby zwieńczenie wszystkich moich marzeń, moich działań w muzyce, ale także szansa na rozpoczęcie nowej muzycznej misji, polegającej na przekonaniu Polaków do folku” 

Marzenie Pana Tomasza właśnie się spełniło. Gratulujemy.

Skip to content