Medycyna estetyczna w promocyjnej cenie już w Nowym Sączu

Materiał promocyjnyMagiczna Klinika

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większym powodzeniem i zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników. Pozwalają bowiem – bez użycia skalpela – polepszyć wygląd skóry, wygładzić zmarszczki czy poprawić niedociągnięcia natury. Zabiegi takie są postrzegane jako luksusowe, a co za tym idzie drogie. Pojawiła się jednak możliwość aby mógł skorzystać z nich każdy.

Nowy Sącz dołączył do miast, gdzie działa Magiczna Klinika.

To miejsce założone przez grupę lekarzy pracujących na codzień w renomowanych klinikach po to, alby zapewnić szerszemu gronu osób dostęp do wysokiej jakości usług w rozsądnych cenach. Za zabiegi w Magicznej Klinice Klienci płacą nawet o połowę mniej niż w stacjonarnych, działających tradycyjnie kllinikach.

Każdy zabieg w Magicznej Klinice jest przeprowadzany przez lekarza posiadającego co najmniej 5 letnie doświadczenie, niezbędne uprawnienia państwowe oraz certyfikaty producentów preparatów uprawniające do pracy z nimi. Podczas wizyty w Magicznej Klinice każdy Klient otrzymuje bezpłatną konsultację i wyczerpującą informację na temat wybranych zabiegów .

Dzięki temu, że Magiczna Klinika działa w wielu miastach możliwa jest praca na certyfikowanych lekach i kosmetykach najwyższej jakości gwarantujących długotrwały efekt. Lekarze Magicznej Kliniki pracują na oryginalnym Botoksie firmy Allergan, który ma wyższą mase cząsteczkową niż tańsze zemienniki, dlatego efekty jego działania utrzymują się aż do 9 miesięcy. Jeśli chodzi o zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, najchętniej używanymi preparatami są preparaty firmy Juvaderm Stylage, Filorga i Croma (Princess Volume z Lidokainą). Oczywiście konkretny preparat dla pacjentki dobiera lekarz podczas konsultacji.

Zabiegi medycyny estetycznej oferowane przez Magiczną Klinikę w cenach promocyjnych odbywają się w wybranym dniu, raz w miesiacu w Klinice Urody Laime przy ulicy Pijarskiej 9. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 500 166 118 lub przez formularz kontaktowy. Rezerwacji można także dokonać online na stronie https://magicznaklinika.pl/. Taki model działania umożliwia oferowanie cen zabiegów niższych o 50% od regularnego cennika przy zachowaniu ich najwyższej jakości.

Więcej informacji na temat oferowanych zabiegów, ich przebiegu, efektów oraz terminów, w jakich Magiczna Klinika będzie odwiedzać Nowy Sącz można znaleźć na stronie https://magicznaklinika.pl/

Zadzwoń już dziś i umówi się na bezpłatną konsultację. Z uwagi na duże zainteresowanie ilość miejsc jest ograniczona.

Skip to content