Żappka - czemu warto ją mieć?

  • 04.06.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
 Żappka - czemu warto ją mieć?
Używanie aplikacji mobilnych może być bardzo korzystne i opłacalne, a najlepszych tego dowodów dostarczają klienci sieci Żabka. Wystarczy pobrać aplikację żappka i cieszyć się pełnią jej możliwości.

Żabka aplikacja – czym jest?

W XXI wieku standardy zmieniają się bardzo szybko i łatwo to zauważyć. W przypadku dużych przedsiębiorstw jeszcze nie tak dawno absolutną podstawą było posiadanie przejrzystej strony internetowej oraz sprawnej obsługi klienta, obecnie konieczne jest wdrożenie mobilnej aplikacji. Wynika to z faktu, że coraz więcej spraw i zadań wykonujemy zdalnie, najczęściej za pomocą smartfonów. Dzięki praktycznej i funkcjonalnej komórce możesz nie tylko skontaktować się z osobą na drugim końcu świata, ale także zapłacić rachunki, zamówić taksówkę czy obiad, kupić bilet lotniczy czy sprawdzić pogodę. Dlatego też aplikacje mobilne śmiało wkraczają również do branży spożywczej, czego przykładem jest choćby żappka – czyli aplikacja sieci sklepów Żabka.

Nowo powstała dla klientów sklepów Żabka aplikacja jest możliwa do pobrania na telefony
z oprogramowaniem iOS oraz Android. Program cechuje się wysoką stabilnością, a także przyjemną dla oka szatą graficzną. Ponadto jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, co w przypadku tego rodzaju aplikacji okazuje się niezmiernie ważne. Nowa aplikacja żappka wymaga założenia własnego konta, zajmuje to jednak krótką chwilę. Nie jest też do tego konieczne podanie wrażliwych danych osobistych.                                                                                                                           

Żabka aplikacja – jakie są korzyści dla użytkowników?

Stworzona dla klientów sklepów Żabka aplikacja żappka, umożliwia im korzystanie z rozmaitych
i bardzo korzystnych ofert. Na stronie głównej aplikacji nieustannie pojawiają się aktualne promocje na produkty – a co bardzo ważne, okazje i rabaty są dobierane w sposób spersonalizowany. Warto pamiętać, że niektóre z promocji dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji i aby z nich skorzystać, należy okazać przy kasie kod kreskowy ze swojej aplikacji.

To jednak nie wszystko – w aplikacji dostępne są także kupony Żabka, które można wymieniać na różnego rodzaju artykuły i produkty, takie jak m.in. przekąski, ciepłe napoje czy hot-dogi. Wystarczy zbierać punkty – żappsy, w programie lojalnościowym. Ich odpowiednia ilość odblokowuje konkretne kupony. Żabka za każdą wydaną złotówkę daje aż 4 żappsy. By zdobywać punkty należy przy okazji zakupów pokazać sprzedawcy specjalny kod kreskowy dostępny w aplikacji.

Aplikacja to jednak nie tylko promocje i kupony. Żabka umożliwia także zlokalizowanie najbliższego sklepu dzięki lokalizatorowi, który znajduje się w zakładce profilu. Dzięki niemu nie tylko szybko można odnaleźć drogę do najbliższej placówki, ale także sprawdzić informację o godzinach otwarcia oraz dostępie do usług takich jak przesyłki kurierskie, doładowanie karty miejskiej czy punkt Lotto.

Nie ulega wątpliwości, że Żappka to idealne rozwiązanie dla osób, które chociaż co pewien czas bywają w Żabce. Dzięki temu mogą liczyć na oszczędności oraz szybkie odnalezienie ulubionego sklepu.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: