Szeroki asortyment osiedlowych sklepików

  • 03.06.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Szeroki asortyment osiedlowych sklepików
Osiedlowe sklepy mogą nas zaskoczyć pod wieloma względami. Miewają naprawdę szeroki asortyment oraz różnego rodzaju usługi towarzyszące, wśród których prym wiedzie kolektura Lotto. W niektórych można też nadać lub odebrać paczkę.

Co dostaniemy w sklepie na rogu?

Duża część z nas lubi osiedlowe sklepiki, i to nie tylko z powodu przyzwyczajenia, korzystania z nich od bardzo dawna oraz znanych nam od wielu lat miłych ekspedientek. Cenimy to, że są one blisko naszego domu czy bloku. Oczywiście ważnym kryterium jest także asortyment. I wbrew pozorom takie punkty handlowe mogą coraz częściej pochwalić się sporą ilością i różnorodnością towarów.

Bez problemu zaopatrzymy się tu nie tylko w owoce, warzywa, nabiał, pieczywo, słodycze, chemię, kosmetyki, czyli wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień, ale również w suplementy diety, żywność bio i produkty rzadko spotykane (w tym regionalne). Poza tym oferta artykułów spożywczych jest systematycznie rozbudowywana o gotowe zupy, lunchboxy, dania obiadowe, produkty bezglutenowe czy bez laktozy. Małe sklepy i sieci tego typu sklepów starają się też o posiadanie towarów dostępnych tylko u nich. Dzieje się tak m.in. w przypadku napojów. Pilnują również dostępności rzeczy, które dopiero co weszły na rynek: chipsów, jogurtów, czekolad.

Znajdziemy tu też doładowania do telefonu, Netflixa, a nawet punkt Lotto. Do tego nabędziemy tu chociażby karmę dla psa, szczoteczkę do zębów czy proszek do prania. Sklepy w sąsiedztwie pozwalają nam również na przegonienie „małego głoda” przekąską słodką lub słoną, hot dogiem, kanapką czy kawą z pączkiem. Małe sklepy ratują nas także wtedy, kiedy lada moment pod naszymi drzwiami mają pojawić się niespodziewani goście. W takich sytuacjach zwykle szybko biegniemy po mrożonki i coś na sałatkę.

Sprzedawcy z reguły znają większość swoich klientów i zawsze służą pomocą. Trudno liczyć na to w hipermarketach. Poza tym właściciele wiedzą, że muszą dbać o tych, którzy je odwiedzają, dlatego pilnują, by sprzedawany towar był świeży i wysokiej jakości. Poza tym, dzięki mniejszej ofercie niż w dużych obiektach pracownicy mogą doradzić i wypowiedzieć się na temat sprzedawanych produktów.

Kolektura Lotto zagrasz również w małym sklepie

Asortyment to jedno, ale w osiedlowych sklepach czekają na klientów również usługi towarzyszące. Chodzi chociażby o płatność kartami, doładowania telefonów czy to, że w danym miejscu znajduje się kolektura Lotto. Dlaczego kolektura Lotto to coś pożądanego? Bo grając w Lotto, mamy szansę na wygranie milionów. To próba realizacji marzeń o komfortowym życiu, kiedy nie trzeba już martwić się o pieniądze, rachunki, długi. Przy czym osoby odwiedzające punkt Lotto nie tylko dokonują zakładów, ale też zaopatrują się w zdrapki. Największe oblężenie jednak punkt Lotto przeżywa w dniach kumulacji, kiedy mnożą się w nas napięcie i chęć wygranej.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: