Kredyt gotówkowy przez Internet – sposób na szybką i bezpieczną gotówkę

  • 27.04.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kredyt gotówkowy przez Internet – sposób na szybką i bezpieczną gotówkę
Branie pożyczek przez Internet jest obecnie tak powszechne, ponieważ daje ono realną szansę na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Nie trzeba wypełniać dużej ilości dokumentów, do tego nie czeka się w kolejce na złożenie wniosku. Pieniądze można uzyskać na koncie bez opuszczania domu. Ten sposób pożyczania pieniędzy oferuje coraz więcej banków, które posiadają ugruntowaną opinię na rynku. Dzięki temu mamy pewność, że cała transakcja jest bezpieczna.

Dlaczego jest tak szybko?

W większości banków oferujących składanie wniosków online decyzja o kredycie jest rozpatrywana jeszcze tego samego dnia – oczywiście, jeśli zwrócimy się do nich w godzinach pracy biura. Niektórzy pożyczkodawcy poszli o krok dalej i wnioski są rozpatrywane przez nich w sposób zautomatyzowany. Dodatkowo udzielenie zgody na przyznanie pożyczki powoduje niemal natychmiastowe zlecenie przelewu na konto. W ten sposób, jeśli posiadamy konto w danym banku, to zostanie ono zasilone odpowiednią kwota praktycznie od ręki.

Co jeszcze decyduje o oszczędności czasu?

Pożyczkodawcy na pewno doceniają to, że przy pożyczce online wymagane jest minimum formalności. Do realizacji większości ofert wystarczy posiadanie dowodu. Czasami nie trzeba nawet przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Podmioty oferujące pożyczki mogą nawet nie sprawdzać historii petenta w BIK-u – to świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają już jakieś zadłużenia lub w przeszłości zdarzały im się problemy ze spłatą rat. Pieniądze są często oferowane bez konieczności posiadania poręczyciela.

Dlaczego możemy mieć pewność?

Potrzebując pieniędzy w pewnej nagłej sytuacji – zepsucie samochodu, zalanie mieszkania – mamy tak naprawdę jedynie trzy opcje: skorzystanie z oszczędności, zwrócenie się o pomoc do rodziny lub poszukiwanie rozwiązania na własną rękę. Jeśli na naszym koncie aktualnie panuje pustka i nie chcemy obarczać naszych bliskich, wówczas pozostaje nam zwrócenie się o kredyt do banku. Oferty na stronie porównywarek pochodzą jedynie od sprawdzonych banków, których opinia na rynku jest więcej niż pewna.

Warunki przyznania pieniędzy

Kredyty online są udzielane na jasnych zasadach. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat – o wszelkich szczegółach, kosztach, a także o wysokości raty wiemy z góry. Umowy są tworzone w sposób przystępny dla pożyczkobiorcy. Co więcej wiele banków oferuje tzw. darmowe kredyty dla osób, które korzystają z ich oferty po raz pierwszy. Oznacza to, że nie pobierana jest żadna opłata za pożyczenie gotówki. Promocje i ciekawe akcje rabatowe są organizowane cyklicznie, jednak pojedynczemu użytkownikowi może być trudno się w nich zorientować. Tymczasem porównywarka kredytów zawsze pokazuje nam te opcje, które są aktualne.

Wygoda w celu zadowolenia klientów

Pożyczki internetowe są wygodnym rozwiązaniem nie tylko dlatego, że można z nich skorzystać nawet będąc w domu, ale również dzięki innym dogodnym rozwiązaniom. Wśród nich warto wymienić możliwość wzięcia kolejnej pożyczki poprzez wysłanie SMS-a (dla tych, którzy już korzystali z oferty danej placówki) oraz łatwość w wydłużeniu terminu spłaty. W celu omówienia szczegółów przyznania kredytu zawsze możemy skontaktować się również z infolinią danego banku.

Grupa Tipmedia
Podziel się: