Sale weselne – jak wybrać idealną salę na zabawę weselną w Krakowie?

  • 05.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Sale weselne – jak wybrać idealną salę na zabawę weselną w Krakowie?
Najtrudniejszym w wyborze elementem ślubnych przygotować jest sala weselna. Nic więc dziwnego w tym, że wybór tej jednej, idealnej sali spędza sen z powiek wieku małżonkom. Podjęcia ostatecznej decyzji nie ułatwia także fakt, że na terenie Krakowa i okolic aktywnie działa wiele różnych lokali weselnych. Każdy kusi przyszłych nowożeńców atrakcyjnym wystrojem, korzystną cenę oraz dodatkowymi atrakcjami.

Sale weselne Kraków – w mieście czy poza nim?

Kraków to miasto, które ma wiele do zaoferowania przyszłym nowożeńcom. Szeroka dostępność usług ślubnych, mnogość lokali weselnych oraz rozbudowana infrastruktura noclegowa sprawiają, że wesele zorganizowane w stolicy Małopolski ma duże szanse, by stać się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla samych małżonków, ale także zaproszonych na zabawę gości.

Jeśli chodzi o sale weselne Kraków posiada je zarówno w samym sercu miasta, jak i na obrzeżach. Miejskie sale weselne to najczęściej lokale mieszczące się w hotelach, restauracjach oraz nowoczesnych domach weselnych. To świetny wybór zwłaszcza dla tych narzeczonych, którzy będą gościli na swoim weselu ludzi z innych miast. Organizując zabawę weselną w hotelu możemy bowiem skorzystać z jego bazy noclegowej oraz zapewnić gościom nocleg na miejscu przyjęcia. Wybierając restaurację lub dom weselny i wynajmując pokoje dla gości w pobliskim hotelu także rozwiążemy problem zakwaterowania gości spoza miasta. Sale weselne w sercu Krakowa zapewniają także dogodny dojazd oraz zwalniają nas z konieczności wynajęcia busa czy innego środka transportu, który dowiezie naszych gości na zabawę weselną.

Wybierając z kolei sale weselne poza Krakowem zapewnimy sobie atrakcyjne otoczenie oraz odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, który na co dzień towarzyszy wszystkim mieszkańcom stolicy Małopolski. To fantastyczny wybór dla miłośników przyrody i natury, którzy marzą o zabawie weselnej nad rzeką, jeziorem lub w bliskim sąsiedztwie lasu.

Idealna sala weselna Kraków – jaka powinna być?

Idealnych sali weselnych jest tyle... co nowożeńców. Każdy z nas posiada bowiem inną wizję swojego ślubu i wesela oraz zwraca uwagę na inne jego aspekty. Istnieje jednak kilka wspólnych cech, które sprawiają, że posiadające je sale weselne Kraków możemy określić mianem idealnych.

Pierwszą z nich jest atrakcyjny i pasujący do klimatu weselnego wystrój wnętrza. Dobre sale weselne są także wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, odpowiednią liczbę toalet dla gości, szatnię oraz wydzielony kącik dla osób palących. Dysponują także udogodnieniami umożliwiającymi komfortowe przebywanie w nich osobom niepełnosprawnym oraz ludziom starszym. Dobra sala weselna posiada także odpowiednią ilość miejsca w swoim wnętrzu i jest podzielona na część przeznaczoną do tańca oraz strefę jadalną.

Wybierając sale weselne Kraków na Wesele z Klasą warto także zwrócić uwagę, czy interesujące nas lokale posiadają antypoślizgowy, najlepiej drewniany parkiet do tańca oraz miejsce przeznaczone dla zespołu weselnego lub DJ-a. Pamiętajmy także, że idealna sala weselna powinna być dostosowana wielkością do liczby zaproszonych na wesele gości. Zbyt duży ścisk uniemożliwi bowiem gościom swobodną zabawę, a z kolei za duża sala weselna w porównaniu do liczby bawiących się w niej gości będzie mało atrakcyjnie prezentowała się na filmie oraz ślubnych fotografiach.

Grupa Tipmedia
Podziel się: