Nadchodzi Runmageddon Kraków by Samsung

  • 16.08.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Nadchodzi Runmageddon Kraków by Samsung
Ostatnie dni sierpnia to nie koniec wakacji, a początek ekstremalnych przygód w Małopolsce. W dniach 25 i 26 sierpnia do podkrakowskich Liszek zawita kolejna edycja Runmageddonu, która dostarczy wszystkim uczestnikom i ich kibicom dużej dawki adrenaliny, by z letnią energią i promiennym uśmiechem na twarzy mogli rozpocząć zbliżający się pierwszy jesienny miesiąc.

Organizatorzy Runmageddonu Kraków by Samsung zaproponują dorosłym startującym trzy formuły – trzykilometrowe Intro, podczas którego pokonać trzeba 15+ przeszkód; Rekruta – trasę o długości 6 km z 30+ przeszkodami i Classic’a o dystansie 12 kilometrów, na którym Runmageddonowi inżynierowie rozstawią 50+ przeszkód. Nie zabraknie także Runmageddonu KIDS – specjalnej formuły dedykowanej dzieciom w wieku 4-11 lat, podczas której najmłodsi uczestnicy zmierzą się z kilometrową trasą i pokonają 10+ przeszkód.

Runmageddon wraz ze Szlachetną Paczką rzucą również wyzwanie małopolskim przedsiębiorcom. Runmageddon Biznes by Szlachetna Paczka to specjalna formuła przeznaczona dla pięcioosobowych zespołów pracowniczych, których członkowie razem będą musieli pokonać trzykilometrową trasę z 15+ przeszkodami. Nie obędzie się bez współpracy, wzajemnej pomocy i wspólnej zabawy, co niezwykle efektywnie wpływa na integrację uczestników i zostaje płynnie przełożone na kooperację w środowisku pracowniczym.

Dla tych, którzy mają ochotę poczuć klimat Runmageddonu, a nie czują się na siłach zmierzyć się z trasą Runmageddonu, przeznaczone jest niezwykle atrakcyjne Miasteczko Kibica. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Osoby wspierające mierzących się z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddończyków będą mogli podziwiać ich zmagania na najbardziej efektownych i wymagających przeszkodach, rozstawionych na terenie miasteczka. Z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania wolnego czasu organizatorzy i sponsorzy przygotują specjalną Strefę Challenge, a fani błogiego relaksu będą mogli go zaznać w Strefie Chillout. Na zgłodniałych czekać będzie za to strefa gastronomiczna z licznymi food truckami.

-Kraków, jak przystało na Miasto Królów, już w ubiegłym roku przywitał nas po królewsku. Jesteśmy przekonani, że tak samo będzie i tym razem, a przepełnione mocą gór małopolskie powietrze, po raz kolejny wzmoże w naszych uczestnikach prawdziwą siłę i charakter. Zauroczeni terenami wokół Zalewu na Piaskach zwróciliśmy się do wójta Gminy Liszki z propozycją organizacji tegorocznego Runmageddonu Kraków wokół tego pięknego miejsca. Po kilku spotkaniach z wójtem oraz prezesem Likomu zadecydowaliśmy, że trasy tegorocznego Runmageddonu biec będą po terenie zalewu zarządzanym przez gminną spółkę Likom. W efekcie, na startujących czekać będzie niesamowicie atrakcyjna trasa z dziesiątkami przeszkód do pokonania. – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość zapisania się na start dostępne są na stronie http://bit.ly/RMG_Krakow. Zapisy online potrwają do czwartku 23 sierpnia do godziny 14:00. Ci, którzy nie zdążą zgłosić swojego udziału na stronie internetowej, będą to mogli zrobić w biurze zawodów na dzień przed imprezą, a także w jej trakcie.

Kontakt:

Piotr Należyty

Dyrektor PR 
e-mail: [email protected]
mobile: 736-779-864
______________________________________________________________________________

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 70 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Grupa Tipmedia
Galeria zdjęć
Podziel się: