Jak adwokat może zostać laureatem plebiscytu Orły Prawa

  • 12.10.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Jak adwokat może zostać laureatem plebiscytu Orły Prawa
lebiscyty i konkursy to dla prawników świetna okazja, by poinformować potencjalnych klientów o zakresie oraz jakości swoich usług. Oceny dokonują wszak podmioty zewnętrzne, więc jest to zgodne z zasadami etyki prawniczej. Jak jednak wziąć udział w plebiscycie Orły Prawa, by wygrać?

 

Jak zgłosić się do plebiscytu Orły

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową https://www.orlyprawa.pl/. Krótki formularz znajdziemy w złotej zakładce ZGŁOŚ SIĘ. Należy podać podstawowe dane, jak nazwa kancelarii, dane adresowe oraz telefon kontaktowy. Te same czynności czekają nas, jeśli chcemy przeprowadzić proces przez aplikację Live chat (białe okno z prawej strony okna przeglądarki). W dalszych etapach, uczestnikom pozostaje cierpliwe oczekiwanie na rezultaty. W plebiscycie Orły Prawa nie ma bowiem potrzeby, by przesyłać rekomendacje, przeprowadzać ankiety wśród klientów. Wszystko dzieje się automatycznie…

Jak wybieramy Orły Prawa

Najlepsi wybierani są na podstawie średniej ważonej z ocen, które klienci dodali w ostatnim roku na stronach typu Cylex, Panorama Firm, Jakieopinie.pl, Facebook, NF, Google Maps, PKT czy Zumi. Wyniki końcowe zabierają się w zbiorze od 0 do 10 punktów. Laureat plebiscytu Orły Prawa musi zdobyć nie mniej niż osiem punktów, by cieszyć się ze swojego tytułu. Dodatkowo, w każdym mieście Polski oraz w całym kraju wybieramy trójkę najlepszych prawników. W przypadku, gdy dwie kancelarie otrzymają tę samą notę, wyższe otrzymuje ta z nich, której wynik jest wypadkową większej ilości głosów.

Orły Prawa – zwycięzcy

Wyróżnieni w plebiscycie adwokaci, notariusze oraz radcowie prawni, trafiają na listę najlepszych, z wygodnym podziałem na miasta prowadzenia działalności (https://www.orlyprawa.pl/cities). Obok nazwy kancelarii, każdy zainteresowany znajdzie tam dane kontaktowe do prawników, mapę dojazdu oraz dokładny wynik jaki uzyskali w danym roku. Uczestnicy, którym udało się wygrać w kilku edycjach z rzędu mogą zobaczyć obok powyższych informacji, logo Orłów Prawa z poprzednich edycji, poświadczające ich sukcesy.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: