Allegro Smart! – idealne zakupy dla każdego

 • 02.09.2020, 13:00
 • Grupa Tipmedia
Allegro Smart! – idealne zakupy dla każdego
W 2019 r. zakupy w sieci zrobiło 62 proc. polskich internautów. Eksperci szacują, że w tym roku kupujących na platformach internetowych będzie więcej. Jak wynika z najnowszego raportu Interaktywnie.com pt.: „E-commerce 2020”, w tym roku wydamy aż 70 mld zł. Na Allegro mają usługę Smart!, czyli idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas, bezpieczeństwo i liczą na wygodne dostawy zakupów.

Na Allegro mają dla klientów wyjątkową usługę. W jej ramach można korzystać z darmowych dostaw bez względu na liczbę zamówień i miejsce zamieszkania. Dzięki Allegro Smart! użytkownicy mają dostęp do ponad 27 tys. punktów odbioru, do którego ich zakupy są dostarczane darmowo.

Opieka nad klientem

Nad prawidłowym realizowaniem usług czuwa 250 doradców klientów. Wnioski abonentów Allegro Smart! rozpatrywane są w Programie Ochrony Kupujących w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych.

Allegro Smart! powstało, by zakupy były łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjemniejsze. –Obecnie na Allegro mają aż 72 mln ofert objętych programem Allegro Smart! Warto zauważyć, że odnotowujemy 37 proc. wzrost obrotów na produktach objętych tym programem. Klienci Allegro Smart! robią zakupy 6 razy częściej niż osoby, które nie posiadają usługi – podkreśla Dagmara Brzezińska, Market Segment Director Allegro.

To się po prostu opłaca!

Allegro Smart! pozwala klientom czerpać maksimum przyjemności z robienia zakupów. Nie muszą zastanawiać się, jak odebrać zamówione towary i martwić się kosztami dostawy.

Allegro Smart! to ponad 27 tys. punktów darmowego odbioru w całej Polsce. Są to:

 • paczkomaty dostępne przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu;
 • sklepy sieci Żabka,
 • stacje Orlen,
 • placówki Poczty Polskiej,
 • kioski RUCHu,
 • automaty pocztowe,
 • list polecony lub przesyłka.

Są dwa modele zakupu:

 • roczny za 49 zł – czyli jedynie 4,08 zł miesięcznie. W jego ramach mamy do dyspozycji nieograniczoną liczbę darmowych dostaw. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że jednorazowa opłata za dostawę w serwisie Allegro to ok. 8 zł, okaże się, że abonament zwraca się bardzo szybko;
 • miesięczny za 8,99 zł. W jego ramach także mamy nieograniczoną liczbę darmowych dostaw.

W każdym przypadku musimy zrobić zakupy za minimum 40 zł u jednego sprzedawcy. Jeśli zapłacimy więcej niż 100 zł, mamy możliwość skorzystania z darmowej usługi kurierskiej. Gdy kupujemy ubrania, buty, kosmetyki, sprzęt gospodarstwa domowego lub elektroniczny, 40 lub 100 zł okazuje się naprawdę niewielką kwotą, tym bardziej, że na Allegro mają szeroki wybór produktów.

Advertisement

Dla tych, którzy cenią bezpieczeństwo transakcji w sieci, ważna jest informacja, że nie ma konieczności zapisywania w systemie swojej karty płatniczej.

Specjalne oferty dla specjalnych klientów

Allegro to największe centrum handlowe w Polsce. Dostępne przez 24 godziny we wszystkie dni tygodnia. Można tam kupić wszystko, czego tylko potrzebujemy. Klienci lubią promocje i okazje, dlatego w ramach Allegro Smart! mamy Limitowane Smart! Okazje – to oferty od najlepszych sprzedających. W Limitowanych Smart! okazjach znajdziemy oferty z każdej kategorii produktów – od chemii gospodarczej przez kosmetyki aż po smartfony czy konsole do gier.

Allegro Smart! to program dla osób, które są świadome swoich potrzeb. W 2019 r. klienci zaoszczędzili 500 mln zł na kosztach dostawy dzięki usłudze Allegro Smart! Rekordziście udało się zaoszczędzić aż 90 tys. zł.

Allegro wspiera także kulturę. Promuje m.in. książki i koncerty. W Plebiscycie Książka Roku 2019 internauci oddali przeszło ćwierć miliona głosów, a wśród zwycięzców byli m.in. Łukasz Orbitowski i Olga Tokarczuk. Dlatego w ramach Allegro Smart! mamy opcję kupowania biletów na imprezy kulturalne w formie presale, z czego na pewno chętnie skorzystają np. miłośnicy koncertów.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: